DISKRETINĖ MATEMATIKA Studiju̧ kryptis Informatika. 3 semestras. 2000-2001 studiju̧ metai. Teiginiu̧ sa̧rašas

1. Teiginys apie faktoraibȩ ( 2.14 teiginys).

2. Teiginys apie baigtines aibes (3.12 teiginys).

3. Teiginys apie funkciju̧ faktorizacija̧ ( 3.13 teiginys).

4. Teiginys apie grupės pogrupi̧ ( 5.7 ir 5.9 teiginiai).

5. Teiginiai apie ciklines grupes ( 5.41 ir 5.43 teiginiai).

6. Homomorfizmu̧ teorema grupėms ( 5.37 teiginys).

7. Teiginys apie pirminius ir maksimalius idealus ( 7.24 teiginys).

8. Teiginys apie paprasta̧ji̧ algebrini̧ plėtini̧ ( 8.12 teiginys).

9. Polinomo skaidinio kūnas ( 8.18 ir 8.19 teiginiai).

10. Teiginiai apie baigtinius kūnus: elementu̧ skaičius, elementai, egzistavimas ir vienatinumas, pokūniai ( 9.1-9.5 teiginiai).

11.Teiginys apie multiplikacinȩ baigtinio kūno grupȩ: generuojančio grupės elemento konstravimas ( algoritmas prieš 9.7 teigini̧).

12.Teiginys apie neredukuojamo polinomo skaidinio kūna̧ ( 11.1 teiginys). 13.Teiginys apie neredukuojamo polinomo šaknis ir ju̧ eiles ( 11.3 ir 11.4 teig-

iniai).

14. Teiginys apie neredukuojamo polinomo eilȩ ( 11.6 teiginys).

15. Miobiuso apgrȩžimo formulė (11.16 teiginys). 16.Teiginys apie neredukuojamu̧ polinomu̧ skaičiu̧ ir sandauda̧ ( 11.9 ir 11.21

išvados ).

17.Teiginys apie vieneto šaknu̧ grupȩ E_{n} ( 12.2 teiginys). 18.Teiginys apie primityviuosius kūno elementus ir primityvia̧sias vieneto šaknis

( 12.5 teiginys).

19.Teiginys apie ciklotominius polinomus ( 12.9 teiginys). 20.Teiginys apie neredukuojamo polinomo skaidomuma̧ ( 12.12 teiginys).