Erasmus+

Erasmus+ studentams

Erasmus+ studjų programoje gali dalyvauti studentai, kurie:

  • neturi akademinių skolų;
  • kiekvienos iš paskutinių dviejų sesijų rezultatų svertinis vidurkis ne mažesnis už 7;
  • iki planuojamų studijų užsienyje pradžios yra baigę 2 pirmosios studijų pakopos kursus arba 1 antrosios studijų pakopos semestrą;
  • studijos užsienyje nesutaps su paskutiniu studijų semestru MIF;
  • dabartinėje studijų pakopoje nėra išnaudoję 12 mėn. Erasmus mobilumo limito studijoms ar praktikai.

Išimtiniais atvejais į užsienį studijuoti pagal Erasmus+ programą gali vykti antro kurso studentai. Tokiu atveju viskas priklauso nuo paskutinių dviejų sesijų rezultatų vidurkio (turi būti didesnis už 9) ir motyvacijos.

Studijų sutartis ("Learning agreement for students")

Pavyzdį kaip pildyti studijų sutartį, rasite čia (.pdf, .docx). Pildyti reikia tik 1-3 puslapius. Studijų dalykų planą (2 puslapyje) reikia žodžiu arba el. paštu suderinti su savo studijų programos komiteto pirmininku (žr. pagal studijų programą). Tada studijų sutartį pasirašykite ir skenuotą failą (vientisą pdf failą) siųskite Erasmus koordinatorei Daivai Kaukėnienei (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Pasirašyta studijų sutartis bus el. p. persiųsta Jums ir Editai Norvilaitei. Tada šią sutartį nusiųskite užsienio universitetui.

Prašymo dėl siuntimo dalinėms studijoms užsienyje pildymas paaiškintas čia. Prašymo formą galima rasti čia (žr. dešinėje skiltį "Dokumentų paketas"). Užpildyto ir pasirašyto prašymo skenuotą failą (vientisą pdf failą) siųskite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Daivai Kaukėnienei. Toliau šiuo dokumentu rūpintis nereikės.

Kaip pildyti prašymą dėl siuntimo į kalbos kursus? Prašymo formą galima rasti čia.

Studijų sutarties pakeitimai (change to the original learning agreement)

Jei dėl kokių nors priežasčių (atšauktas kursas, tvarkaraščio nesuderinamumas, nesusirinko grupė ir pan.) reikia keisti studijų sutartyje nurodytą dalykų planą, užpildykite studijų sutarties pakeitimų dalį (.pdf, .docx). Pirmiausia pakeitimus suderinkite (el. paštu arba žodžiu) su savo studijų programos komiteto pirmininku (žr. pagal studijų programą). Tada pasirašykite, gaukite užsienio universiteto atsakingo asmens parašą ir skenuotą failą (vientisą pdf failą) siųskite Erasmus koordinatorei Daivai Kaukėnienei (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Atsiskaitymas už studijas

Po studijų užsienyje, gavus pažymą apie studijų užsienyje rezultatus (angl. transcript of records), reikia ateiti į studijų skyrių (108 kab. Naugarduko g.), kur bus atspausdinta studijų rezultatų įskaitymo kortelė. Pagal pavyzdį užpildytą kortelę, pasirašytą studijų komiteto pirmininko, reikia pristatyti atgal į MIF studijų skyrių. 

 

Visai klausimais konsultuokitės su fakulteto Erasmos koordinatoriumi Kristina Kaulakyte (Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).