Rinkitės dalines studijas JAV ir kitose šalyse

2017 11 14 ISEP LTVU studentus kviečiame dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2018/2019 mokslo metų rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete.

ISEP programa garantuoja nemokamą mokslą, apgyvendinimą ir maitinimą!

Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite: https://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/mainu-galimybes/isep

Paraiškos priimamos iki 2017 m. gruodžio 12d. (imtinai).

Kilus klausimams, kreipkitės:

VU Centriniai rūmai, Tarptautinių programų ir ryšių skyrius, 242 kab.

Mokymai "Studijų procesas be streso: misija įmanoma!"

2017 11 09 Mokymai Stresas

Studijų procesas neretam studentui sukelia streso ir įtampos. Norint su ja susitvarkyti ir neprarasti produktyvumo, ne visada pakanka saulės už lango ir arbatos puodelio, todėl VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius kviečia dalyvauti seminare - paskaitoje, skirtoje įgyti įgūdžių, padėsiančių efektyviai susitvarkyti su įtampa, kylančia studijų metu.

Užsiėmimo metu sužinosite, kaip turėtų atrodyti jūsų dienotvarkė, kad ji padėtų palaikyti produktyvumą ir užkirstų kelią perdegimui; išmoksite relaksacijos metodų, kurie padės, kai bus sunku atsipalaiduoti. Taip pat suprasite kaip mūsų mąstymas veikia streso reakcijas, ir išmėginsite mąstymo korekcijos metodus.

Kviečiame dalyvauti visus MIF ir CHGF studentus:

Gruodžio 7 d. 15:30

VU MIF (Naugarduko g. 24) 102 aud.

Registracija

Daugiau mokymų galite rasti: http://www.karjera.vu.lt/lt/events/karjeros_valdymo_seminarai

Mokymai "Atidėliojimas: kaip jį atidėti?"

2017 11 09 Mokymai Atideliojimas

Taigi, rudens semestras jau įpusėjo. Ar jau pradėjo kirbėti mintis, kad būtų ne pro šalį pradėti mokytis?

95% studentų (taip, tikrai tiek) teigia, kad jie yra linkę atidėti svarbias užduotis. Vieni su šia problema susitvarko patys, kiti klausia „Kaip galėčiau išmokti neatidėlioti?“ Siekdami padėti atsakyti į šį klausimą, kviečiame dalyvauti paskaitoje - seminare „Atidėliojimas: kaip jį atidėti?“, kurio metu susipažinsite su atidėliojimo priežastimis ir kas trukdo nustoti atidėlioti.

Šis seminaras padės geriau suprasti savo asmenines atidėliojimo priežastis, kliūtis, kurios trukdo įveikti šį nemalonų įprotį, nes tai yra būtina siekiant pasirinkti tinkamiausią sau atidėliojimo įveikos būdą.

Kviečiame dalyvauti visus MIF ir CHGF studentus:

Lapkričio 17 d. 15:30

VU MIF (Naugarduko g. 24) 102 aud.

Registracija

Prašome sumokėti finansines skolas

2017 10 24 StSk imokosPrimename, kad įmokos už studijas, kurso kartojimą, eksterną ir kt. privalo būti sumokėtos iki spalio 1 d.

Turimus finansinius įsipareigojimus galite peržiūrėti prisijungę prie VU IS (https://is.vu.lt) -> FINANSAI -> Finansiniai įsipareigojimai

Įmokos kvitą galite suformuoti pasinaudoję meniu punktu FINANSAI -> Mokėjimo kvitai

Jeigu turite klausimų visuomet galite kreiptis el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti tel. 8 5 219 5055.

Kviečiame pretenduoti į INFOBALT stipendijas

2017 11 03 Infobalt stipendija

Kviečiame dalyvauti 8-oje jaunųjų mokslininkų konferencijoje (JMK), kurios metu JMK organizacinis komitetas vertins skaitytus pranešimus ir išrinks geriausius pranešėjus, kuriems bus įteikti LMA diplomai.

Konferencijos rėmėjas INFOBALT įsteigė INFOBALT stipendijas (stipendijų fondas 6000 eurų) geriausiems 2018 m. jauniesiems mokslininkams, kurių darbai bus išskirtinio mokslinio lygio informacinių ir ryšių technologijų srityje bei intensyvaus jų taikymo moksliniuose tyrimuose ar kitose dalykinėse srityse. Būsimus stipendiatus iš JMK organizacinio komiteto atrinktų pranešėjų papildomai pagal INFOBALT vardinės stipendijos konkurso nuostatus vertins INFOBALT komisija.

Daugiau informacijos apie dalyvavimo konferencijoje sąlygas galite rasti: http://www.lma.lt/infobalt-vardines-stipendijos

Paraiškos teikiamos iki 2018 m. sausio 8 d. 12 val.

Dėl banko sąskaitų pateikimo

2017 10 18 Saskaitos nrMieli studentai,

kaip ir kiekvienais metais VU MIF Studijų skyrius prašo pateikti savo banko sąskaitas, kad atėjus laikui turėtume, kur jums pervesti stipendijas.
Labai prašome kuo skubiau per VU IS (https://is.vu.lt/) pateikti ePRAŠYMĄ “dėl banko sąskaitos užregistravimo”.

Iš anksto dėkojame už jūsų atsakingumą!

Papildomas nekreditinis matematinės analizės kursas

2017 10 04 Papildomas kursas www

Nuo spalio 10 d. (antradienio) vyks nekreditinis, nevertinamas papildomas matematinės analizės kursas pirmakursiams bei tiems, kam sunkiau sekasi matematinės analizės dalykai.

Kurso metu vyksta teorijos aiškinimas bei uždavinių sprendimas. Kurso metu nebus jokių kontrolinių darbų, atsiskaitymų, įskaitų ar egzamino.

Pradžia: 2017 m. spalio 10 d. antradienį, 16:00 val.

Vyks: kiekvieną antradienį, 16:00-19:00 val.

Vieta: Naugarduko g. 24, 101 aud.

Trukmė: 10 paskaitų (=10 savaičių)

Kurso turinys:

• Funkcijos;
  • Ribos ir jų taikymas;
  • Išvestinė ir jos taikymas.