Dalyvauk programavimo olimpiadose!

2017 09 06 programavimos olimpiadaKviečiame dalyvauti atrankinėse varžybose į Pasaulinę programavimo olimpiadą ir Open Cup serijoje. Šių varžybų metu dalyviai sprendžia uždavinius sudarydami jų sprendimo išbaigtas programas. Sudarytos programos siunčiamos testavimo sistemai, kuri patikrina programos teisingumą. Viskas vykdoma automatiniu režimu internete. Užduočių formuluotės pateikiamos anglų kalba, varžybose naudojamos programavimo kalbos: C/C++, Java, Free Pascal, Delphi, Python ir kitos.

Šios varžybos – tai atranka į Olimpiados ketvirtfinalį, kuris vyks spalio mėnesį Minske. Ketvirtfinalyje dalyvaus 4 arba 5 komandos, kurios atstovaus Vilniaus universitetui. Gerai pasirodžiusios komandos patenka į pusfinalį. Norime pasidžiaugti, kad šiais 2017 metais buvome patekę net į ICPC finalą, kuris vyko JAV.

Komandą gali sudaryti iki trijų narių. Dalyvauti kviečiami visų kursų VU MIF ir kitų fakultetų studentai. 

Open Cup serija tęsiasi visus mokslo metus. Varžybos vyksta sekmadieniais VU MIF STSC kompiuterių klasėse (Šaltinių g. 1A). 

Registruotis prašome el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (tema: Olimpiados 2017). Nurodykite savo vardą, pavardę, kursą ir studijų programą. Galite iš karto susiburti į komandas (tuomet papildomai atsiųskite ir komandos pavadinimą), priešingu atveju komandas sudarysime patys. Varžybose gali išlikti tos pačios (arba šiek tiek pakeistos) ankstesnės dalyvių komandos.

Taip pat aktyviai dalyvaujame ir Codeforces turnyruose (tiek individualiai, tiek komandomis; http://codeforces.com/contests), programavimo stovyklose, kitose atvirose tarptautinėse olimpiadose. Paskutiniųjų mokslo metų MIF komandų pasirodymus galite peržiūrėti čia: http://www.mif.vu.lt/~vladas/Olimpiados/

Prisijunk prie mūsų!