Išradimų patentavimo galimybės informacinių technologijų srityje

2017 03 20 Patent

Kviečiame jus š.m. balandžio 6 d. 14:00 val. dalyvauti seminare „Išradimų patentavimo galimybės informacinių technologijų srityje“, kurį organizuoja Vilniaus universiteto Intelektinės nuosavybės valdymo ir komercinimo skyrius kartu su Vilniaus universitetą atstovaujančiais patentiniais patikėtiniais iš advokatų kontoros „AAA Law“.

Seminaro metu dalyvaus bei savo patirtimi dalinsis lektoriai:

Aušra Pakėnienė, advokatų kontoros AAA Law partnerė, Europos patentinė patikėtinė, baigusi taikomosios matematikos studijas Vilniaus universitete bei teisės studijas Mykolo Romerio universitete, atstovaujanti ginčuose dėl prekių ženklų, dizainų ir patentų Valstybiniame patentų biure ir teismuose, Europos patentų instituto Kompiuterinių išradimų komiteto narė;

Karolis Šileika, advokatų kontoros AAA Law patentų konsultantas, Europos patentų instituto studentas, baigęs Kauno technologijos universiteto mechanikos inžinerijos studijas.

Seminaro vieta: Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas, Didlaukio g. 47, Vilnius, 421 auditorija.

Detali seminaro programa:

• Kompiuteriniai Išradimai
  • Patentabilūs kompiuteriniai išradimai. Išradimo lygis
  • Sąvoka „techninis pobūdis“
  • Kompiuterinė programa ir kompiuteriniai išradimai
  • Kaip įvertinti ar yra išradimas
  • Problemos sprendimo būdas
  • Artimiausias analogas