Siūlome dalines studijas Japonijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje ir kt.

2017 02 10 Dvisales sutartys

Kviečiame dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2017/2018 m.m. rudens semestrą arba visus akademinius metus praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Singapūre, Gruzijoje, Rusijoje ir kt.

Paraiškos priimamos iki 2017 m. kovo 1d. (imtinai).

Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas ir atrankos procesą rasite:
www.vu.lt -> Tarptautiniai ryšiai -> Mainų galimybės -> Dvišalės sutartys

Kilus klausimams, kreipkitės į Aistę Simanavičienę Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., VU Centriniai rūmai, Tarptautinių programų ir ryšių sk., 242 kab., tel. 268 7156.

Akademiko Vytauto Statulevičiaus stipendija

2017 02 09 V.Statuleviciaus stipendija

Kviečiame matematikos ir statistikos studijų programų studentus dalyvauti konkurse Akademiko Vytauto Statulevičiaus stipendijai gauti.

Kandidatai stipendijai gauti pateikia:

• prašymą instituto direktoriaus vardu;
• duomenis apie baigtų semestrų studijų programos dalykų įvertinimus;
• dvi fakulteto, kuriame mokomasi, dėstytojų rekomendacijas;
• turimų mokslo darbų sąrašą ir jų kopijas;
• kitus pretendento manymu svarbius dokumentus.

Dokumentai priimami iki 2017 m. vasario 24 d. adresu:
Akademijos g. 4, 333 kab., 08663 Vilnius.
Tel. ir el. paštas pasiteirauti: (8 5) 210 9340, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos galite rasti čia

Dalyvauk programavimo olimpiadose!

2017 02 02 Open Cup programavimasKviečiame dalyvauti komandinėse Open Cup serijos programavimo varžybose, kurių metu dalyviai sprendžia uždavinius sudarydami jų sprendimo išbaigtas programas. Sudarytos programos siunčiamos testavimo sistemai, kuri patikrina programos teisingumą. Viskas vykdoma automatiniu režimu internete. Užduočių formuluotės pateikiamos anglų kalba, varžybose naudojamos programavimo kalbos: Free Pascal, Delphi, C/C++, Java, Python, Perl.

Šios varžybos – tai pasiruošimas pirmajai Lietuvos studentų programavimo olimpiadai (http://informatika.vgtu.lt/?page_id=767), kuri įvyks balandžio mėn., bei Pasaulinei olimpiadai, kuri vyksta rudenį. Norime pasidžiaugti, kad šiais metais VU MIF 1-oji komanda pirmą kartą istorijoje pateko į Pasaulinės olimpiados finalą (http://naujienos.vu.lt/vu-studentai-pateko-i-pasaulines-programavimo-olimpiados-finala/).

Komandą gali sudaryti iki trijų narių. Dalyvauti kviečiami visų kursų VU MIF ir kitų fakultetų studentai. Prisijungti galite nuo bet kurio etapo.

Open Cup serija tęsiasi visus mokslo metus - rudens semestrą įvyko 9 etapai, pavasario semestrą planuojami dar 7-8 etapai. Varžybos vyksta sekmadieniais VU MIF STSC kompiuterių klasėse (Šaltinių g. 1A). Vieno etapo trukmė – 5 valandos. Preliminarus pirmųjų etapų tvarkaraštis:

 

Etapo nr. Data Laikas*
10 2017-02-05 10:00
11 2017-02-12 10:00
12 2017-02-19 10:00

 

* - prašome atvykti bent 30 min. iki varžybų pradžios.

Registruotis prašome el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (tema: Open Cup: 2017 pavasaris). Nurodykite savo vardą, pavardę, kursą ir studijų programą. Galite iš karto susiburti į komandas (tuomet papildomai atsiųskite ir komandos pavadinimą), priešingu atveju komandas sudarysime patys. Varžybose gali išlikti tos pačios (arba šiek tiek pakeistos) ankstesnės dalyvių komandos.

Taip pat aktyviai dalyvaujame ir Codeforces turnyruose (tiek individualiai, tiek komandomis; http://codeforces.com/contests), programavimo stovyklose, kitose atvirose tarptautinėse olimpiadose. Paskutiniųjų mokslo metų MIF komandų pasirodymus galite peržiūrėti čia: http://www.mif.vu.lt/~vladas/Olimpiados/

 Prisijunk prie mūsų!

Studente, ar jau užpildei apklausą apie studijas?!

2017 02 01 ApklausosStudentų apklausa apie studijas universitete ir rudens semestre studijuotus dalykus tęsiasi iki vasario 10 d. 

Jūsų nuomonė yra svarbi tobulinant studijas. Prie apklausos anketos prisijungsite VU IS (https://is.vu.lt).

Jei kyla klausimų, rašykite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Data science challenge 2017

2017 01 25 Danske challenge 2017Danske bank challenge Lithuanian universities to show who is best at analytics and data science.

Now Danske Bank would like to invite you to participate in Data Science Challenge 2017.

The purpose of the challenge is to give the opportunity to compete with other universities in Lithuania and show how you and your students bring your extensive knowledge and creativity into play when it comes to developing and using analytics and data science to solve real business problems. We will provide an exciting dataset and business problems related to the financial sector.

You sign up for Data Science Challenge 2017 by sending an e-mail to Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. no later than 10 February 2016.

For more information

Primename, kad studentai privalo naudoti VU paštą

2017 01 06 mif.stud.vu.lt

SUŽINOK! VU el. pašto dėžutės yra vardinės, skiriami adresai VU studentams: Vardas.Pavarde@padalinio_trumpinys.stud.vu.lt (pavyzdžiui, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Tikslų savo VU el. pašto adresą visuomet galite pasitikrinti prisijungę prie VU IS.

PRISIJUNK! VU pašto dėžutę galite pasiekti ne tik prisijungę per https://webmail.vu.lt, bet ir susikonfigūravę Gmail paskyrą - instrukciją kaip tai padaryti galite rasti čia.

SUSIKURK! Jeigu visdar nesate susikūrę savo VU el. pašto dėžutės, daugiau informacijos galite rasti čia: https://mif.vu.lt/lt3/studijos/studiju-programos/1739-pirmakursiams#el-paštas-ir-vu-is

 

Pasirašydami studijų sutartį, įsipareigojote naudoti universiteto pašto dėžutę, kadangi kitu atveju fakulteto darbuotojai neprivalo suteikti informacijos neatpažintiems asmenims, rašantiems iš kitų el. pašto dėžučių.

 

Kęstučio Liubinsko netekus

2017 01 03 K.Liubinsko netektis2017 m. sausio 2 d., eidamas 61-uosius metus, neatlaikęs kovos su sunkia ir varginančia liga, mirė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Matematinės analizės katedros dėstytojas dr. Kęstutis Liubinskas (1956-03-12 - 2017-01-02). Fakulteto visuomenė neteko mielo kolegos, puikaus pedagogo, nuoširdaus ir draugiško žmogaus.

K. Liubinskas gimė 1956 m. kovo 12 dieną Marijampolėje. 1979 m. baigė Vilniaus universiteto matematikos fakultetą, 1987 metais apgynęs kandidatinę disertaciją , savo gyvenimą ir darbą susiejo su Vilniaus universitetu, pagrindinį dėmesį skirdamas pedagoginei ir metodinei veiklai. Skaitė studentams matematinės analizės, funkcinės analizės, rizikos teorijos, finansų matematikos, diskrečiosios matematikos, kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos, realaus kintamojo funkcijų teorijos ir kitus kursus. Kęstutis kruopščiai ruošdavosi paskaitoms, artimai bendraudavo su studentais, buvo jų mėgiamas ir vertinamas dėl savo mokėjimo aiškiai ir nuosekliai dėstyti mintis. Jis parengė metodines priemones „Konforminiai atvaizdžiai“, „Matematika visiems“ ir kt. Daug laiko skyrė darbui su mokiniais: skaitė paskaitas Vilniaus Licėjuje, daugelį metų vadovavo matematikos egzamino vertinimo grupėms Nacionaliniame egzaminų centre, dalyvavo organizuojant moksleivių respublikines olimpiadas.

Kęstučio Liubinsko mokslinė veikla susijusi su atsitiktinių elementų Banacho erdvėse tyrimais. Moksliniai rezultatai paskelbti tarptautiniu mastu pripažintuose žurnaluose. Kęstutis kartu su kolegomis pastoviai dalyvaudavo tarptautinėse ir respublikinėse konferencijose bei seminaruose.

Šviesus Kęstučio Liubinsko – doro, sąžiningo dėstytojo, paprasto ir nuoširdaus žmogaus – atminimas, santūri jo šypsena visuomet išliks bendradarbių širdyse.


Matematikos ir informatikos fakultetas


Velionio urna bus pašarvota sausio 4 d., trečiadienį, 17 val. Šv. Petro ir Povilo bažnyčios 4 šarvojimo salėje, laidotuvės vyks ketvirtadienį 13 val. Kairėnų kapinėse Vilniuje.

Sveikiname su naujaisiais metais!

2016 12 31 Nauji metaiLinkime, kad naujaisiais Gaidžio metais susiimtumėte ir pasitelkę šio paukščio pasitikėjimą savimi pasiektumėte visų savo tikslų!