Darbo pasiūlymai

Duomenų analitiko (-ės)

Darbo pobūdis:

• Studijų duomenų analizės sistemos kūrimas ir/ar pritaikymas Universiteto poreikiams
  • Studijų duomenų rinkimas, sisteminimas, apdorojimas, analizavimas ir vizualizavimas
  • Išvadų ir rekomendacijų duomenų analizės pagrindu rengimas
  • Duomenų pristatymų rengimas Vilniaus universiteto vadovybei
  • Dalyvavimas įgyvendinant kitus studijų kokybės užtikrinimo projektus.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį išsilavinimą (išsilavinimas matematikos, informatikos, statistikos, ekonomikos srityse - laikoma privalumu, taip pat gali būti 3-4 kurso studentas -ė, studijuojantis duomenų analizės srityje)
  • Turite analitinio darbo patirties su duomenimis, analitinio darbo patirtis studijų srityje laikoma privalumu
  • Gebate dirbti su dideliais duomenų kiekiais, jų vizualizavimu
  • Puikiai dirbate MS Excel ir kitomis programomis: MS Power Point, MS Word, kt.
  • Turite gerus darbo duomenų apdorojimo programomis įgūdžius
  • Mokate anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu
  • Pasižymite atsakingumu, iniciatyvumu, analitiniu mąstymu, atidumu detalėms.

Mes Jums siūlome:

• Įdomų, atsakingą darbą didžiausiame Lietuvos universitete
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei tobulinti profesinę kompetenciją
  • Atvirą naujoms idėjoms aplinką bei draugišką komandą.

Jeigu susidomėjote, gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką pavadinimu „Duomenų analitikas (-ė)“ siųskite adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas gakioja iki:

2017-08-06