Darbo pasiūlymai

Praktikantas (-ė)

Apie mus:

Daugiau nei 10 metų Lietuvoje veikianti tarptautinei grupei priklausanti versloDaugiau nei 10 metų Lietuvoje veikianti tarptautinei grupei priklausanti verslorizikos valdymo bendrovė „Coface“ – tai verslo rizikos ekspertė ir prekiniokredito draudimo lyderė, savo klientams siūlanti apsaugą nuo neįvykdytųįsipareigojimų. Šiuo metu apmokamai 2-3 mėnesių trukmės praktikai.

Praktikos pobūdis:

Jei darbas su duomenų bazėmis, rizikos vertinimas ir finansų analizė yra Tau patraukli veiklos sritis, kurioje planuoji savo karjerą baigęs studijas, „Coface“ kviečia Tave pasirinkti jos įmonę ir komandą savo praktikai (su galimybe įsidarbinti baigus praktiką). Finansinių rodiklių įvedimas į vidines kompanijos duomenų bazes, finansinių duomenų sisteminimas ir apdorojimas, atidumas, kruopštumas, bendradarbiavimas bei asistavimas rizikos vertintojams ir finansų analitikams yra kasdieniai šios pozicijos iššūkiai. Atsakomybė už deleguotas užduotis, gebėjimas mąstyti analitiškai, noras pažinti verslo rizikos vertinimo veiklos specifiškumą, tobulėti savo pasiriktoje profesijoje, žingeidumas praktiškai išbandyti save veikloje ir pasirengimas įsilieti į draugišką kompanijos komandą, yra tai, ko iš Tavęs tikisi „Coface“.

Reikalavimai:

Paskutinio ar priešpaskutinio kurso studijos ekonometrijos, finansų, ekonomikos ar pan. srityje, atidumas, kruopštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą, puikios anglų kalbų žinios (rusų kalbos žinios – privalumas).

Mes Tau siūlome:

Apmokamą praktiką pilnu etatu tarptautinėje kompanijoje, darbo vietą Vilniaus centre, nuolatinio tobulėjimo galimybes, draugišką ir palaikantį kolektyvą, galimybę įsidarbinti baigus praktiką.

Kontaktai:

Laukiame Tavo gyvenimo aprašymo (CV) su nuoroda “Praktikai” el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Telefonas pasiteirauti +370 616 53304.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik pokalbiui atrinktus kandidatus.

Skelbimas galioja iki:

2017 m. liepos 17 d.