Darbo pasiūlymai

Pardavimų techininis konsultantas

Apie įmonę:

UAB BAIP – profesionali kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, kurios veikla apima IT infrastruktūros strategijos ir architektūros sprendimus, jiems įgyvendinti reikalingos programinės bei kompiuterinės įrangos tiekimus, IT saugos bei kritinės IT infrastruktūros aptarnavimo paslaugas.

Darbo pobūdis:

• Komercinių, viešojo pirkimo konkursų pasiūlymų ruošimas;
  • Produktų parinkimas, atsižvelgiant į pateiktus reikalavimus, konkurencinės aplinkos analizė.
  • Produktų konfigūracijų ruošimas ir kainų užklausimai;
  • Techninių specifikacijų analizė ir ruošimas;
  • Bendradarbiavimas su partneriais ir produktų gamintojais.
  • Dalyvavimas projektinėje komandoje.

Reikalavimai:

• Aukštasis techninis išsilavinimas ( gali būti paskutinių kursų studentas (ė);
  • Patirtis IT srityje;
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai ir domėjimasis IT produktais bei technologijomis;
  • Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, kruopštumas, atsakingumas ir greita orientacija;
  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai, iniciatyvumas, noras judėti į priekį.

Įmonė siūlo:

Dirbsite su pažangiais klientais malonioje aplinkoje, profesionalių kolegų komandoje.
Esame kompanija, atvira idėjoms, iniciatyvoms, todėl nuolat augsite ir tobulėsite.

Kontaktai:

Telefono nr.: 8-5 2780406