Darbo pasiūlymai

Žiniasklaidos planuotoja (-as)

Apie įmonę:

BPN is a full-service media agency, part of the IPG Mediabrands global network. Our mission is to help clients realize their growth agenda through progressive, data-led content and audience activation. BPN currently has 36 offices in 28 countries and manages over billion in annual billings.

Darbo pobūdis:

Ieškome žmogaus, puikiai nardančio media priemonėse ir skaičiuose, ir kuris bus atsakingas už efektyvų reklamos planavimą didžiausiems Lietuvos ir užsienio prekių ženklams.

• Reklamos TV planavimas;
  • Žiniasklaidos tyrimų, media įkainių analizė;
  • Planų ruošimas ir optimizavimas;
  • Kampanijų priežiūra, efektyvumo analizė

Reikalavimai:

Mes tikimės, kad be šypsenos Tave dar puošia:

• Aukštasis universitetinis tiksliųjų mokslų krypties išsilavinimas (matematika, statistika..);
  • Geri MS Excel bei kitų duomenų apdorojimo programų valdymo įgūdžiai;
  • Domėjimasis duomenimis, jų analize ir panaudojimo efektyvesnei komunikacijai sprendimais;
  • Patirtis žiniasklaidos planavime būtų privalumas

Įmonė siūlo:

• Išbandyti savo patirtį ir įgūdžius dirbant su didžiausiais prekių ženklais tarptautinėje kompanijoje;
  • Gauti konkurencingą atlygį už darbą, kuris Tau patinka;
  • Fantastišką komandą, modernias darbo priemones bei darbo vietą pačiame Vilniaus centre

Kontaktai:

Skelbimas galioja iki: