Darbo pasiūlymai

Vyresnysis programuotojas

Apie įmonę:

Lietuvos banko Bankininkystės tarnybos Investicijų valdymo departamento Iždo ir rizikos valdymo sistemos skyriaus misija - sukurti ir nuolat vystyti Iždo ir rizikos valdymo informacinę sistemą bei kitas informacines priemones, kad būtų užtikrintas kokybiškas Lietuvos banko finansinio turto valdymo procesų automatizavimas.

Darbo pobūdis:

• vykdo užsakovo poreikių analizę ir padeda užsakovui rengti pokyčių paraišką;
  • kartu su užsakovu detalizuoja funkcinius reikalavimus;
  • su IT kolegomis derina nefunkcinius reikalavimus;

• IRVIS kūrimas (bendrasis ir detalusis projektavimas):

• reikalavimų pagrindu projektuoja ir programuoja IRVIS architektūrinius komponentus;
  • atlieka projektavimo ir programavimo darbus integruojant IRVIS su kitomis Lietuvos banko IS (Finansinės apskaitos IS, Indėlininkų aptarnavimo IS) ir išorės IS (Bloomberg, Matlab ir t.t.);
  • testuoja kitų IRVIS kūrimo grupės narių programinį kodą;

• IRVIS diegimas ir priežiūra

• ruošia ir atlieka testavimą;
  • konsultuoja ir apmoko IRVIS naudotojus;
  • rengia IRVIS naudojimo dokumentaciją;
  • stabdo, šalina IRVIS veikimo incidentus;
  • atlieka IRVIS klaidų (defektų) analizės, taisymo darbus.

• Naujų programavimo priemonių, technologijų bei architektūrinių sprendimų paieška ir taikymas IRVIS

• tiria IRVIS projektui taikytiną IT priemonių rinką;
  • domisi IT taikymų dalykinėje srityje rinka;
  • įgytų žinių pagrindu siūlo efektyvius IRVIS ir kitų Tarnyboje naudojamų IT priemonių funkcionalumo bei architektūros tobulinimo ir naujinimo sprendimus. Vadovauja tokių projektų ir užduočių įgyvendinimui arba dalyvauja jų įgyvendinime.

Reikalavimai:

• universitetinis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje;
  • ne trumpesnė nei 2-jų metų Microsoft.NET technologijų WinForms, ADO.NET taikymo patirtis;
  • ne trumpesnė nei 2-jų metų DBVS projektavimo ir programavimo patirtis;
  • SQL, XML išmanymas;
  • geras techninis anglų kalbos žinojimas.

Privalumai:

• patirtis dalyvaujant finansinio sektoriaus informacinių sistemų kūrimo projektuose;
  • programinės įrangos testavimo įgūdžiai, testavimo metodų išmanymas;
  • Oracle RDBVS išmanymas.

Įmonė siūlo:

• srities laisvė tinkamiems sprendimams priimti ir įgyvendinti;
  • galimybė operatyviai gauti aukščiausio lygio profesionalų konsultacijas;
  • aukšto lygio mokymai, seminarai ir konferencijos Lietuvoje ir užsienyje perimant praktinę patirtį;
  • galimybė augti iki aukščiausio lygio profesionalo pagal tarptautinius standartus.

Kontaktai:

Jeigu manote, kad turite reikiamą patirtį ir savybes puikiai susitvarkyti su aukščiau išvardintais pozicijos uždaviniais, tuomet laukiame Jūsų motyvacinių laiškų ir gyvenimo aprašymų (CV) iki 2017 m. balandžio 24 d. el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Skelbimas galioja iki:

2017-04-24