Sidebar

Ekonometrijos bei finansų ir draudimo matematikos studijų programų atnaujinimas pritaikant tarptautinės rinkos poreikiams

Projekto pavadinimas
Ekonometrijos bei finansų ir draudimo matematikos studijų programų atnaujinimas pritaikant tarptautinės rinkos poreikiams (EFDRA)
Projekto puslapis
http://www.mif.vu.lt/katedros/mak/efdra/
Projekto vadovas
doc. dr. Martynas Manstavičius
MIF vaidmuo
Vykdytojas
Projekto dalyviai
Projekte dalyvauja VU MIF Matematinės analizės ir Ekonometrinės analizės katedrų dėstytojai ir doktorantai.
Projekto pradžia
2011.03.31
Numatoma projekto pabaigos data
2013.06.30
Finansavimo programos pavadinimas
Projektas įgyvendinamas ES ir LR Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą" VPI-2.2-ŠMM-07-K priemonės „Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas" lėšomis.
Programos aprašas
Projektu siekiama pritaikyti Finansų ir draudimo matematikos bei Ekonometrijos (bakalaurų ir magistrų) programas dėstyti anglų kalba, padidinti jų tarptautiškumą ir populiarumą, įdiegti inovatyvių dėstymo metodų.
Numatomi rezultatai
Atnaujintos FDM ir EKO bakalaurų ir magistrų programos, su įnovatyviais dėstymo metodais supažindinti katedrų dėstytojai ir doktorantai, praktiškai išbandytos programos.
Projekto tipas
Studijų projektas
es
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku