Pradžia:

2022-04-29 16:00

Vieta:

MIF Didlaukio g. 47, Vilnius

Vilniaus universitetas gegužės mėnesį organizuoja ypatingą renginių ciklą –„Studentas vienai dienai“. Jo metu moksleiviai gali pasimatuoti studento vietą ir sudalyvauti tikrose paskaitose, o šiais metais ir dar išsamiau susipažinti su MIF!

Gegužės 3 dieną nuo 13 iki 16 valandos MIF Didlaukio g. 47, Vilniuje, studentus pasitiks robotas-humanoidas Ąžuolas. Linas Aidokas galės atsakyti į kylančius klausimus apie robotų-humanoidų pritaikymą ir papasakoti apie darbą su šiuo neeiliniu kolega. Taip pat lauks net dvi konsultacijų erdvės: vienoje iš jų moksleiviai galės išsamiai sužinoti apie studijų programas iš dėstytojų bei mokslo darbuotojų, kitoje – neformaliai pabendrauti su studentais.

MIF atvirų durų dieną moksleiviai turės unikalią galimybę aplankyti ir superkompiuterį! Dėstytojas Eduradas Kutka yra pasiruošęs pravesti net dvi ekskursijas (dalyvių skaičius ribotas) ir pakviesti į paskaitą „Superkompiuteriai: kuo jie tokie svarbūs mokslui ir verslui?“

Prof. dr. Remigijus Paulavičius skaitys paskaitą apie „Blockchain“ revoliuciją, išsamiai papasakos kaip Bitcoin atsiradimas decentralizuoja pasaulį, o dr. Jonas Jankauskas įdomiai pristatys neįprastas skaičiavimo sistemas.

Kviečiame registruotis į renginius.

Ekskursija prie MIF superkompiuterio

Susitikimo vieta – skaitykla

Reigstruotis

Superkompiuteriai: kuo jie tokie svarbūs mokslui ir verslui?

Ekskursija prie MIF superkompiuterio

Susitikimo vieta – skaitykla

Reigstruotis

„Blockchain“ revoliucija: kaip Bitcoin atsiradimas decentralizuoja pasaulį