Šių metų birželio 20-26 dienomis Portorože (Slovėnija) bei nuotoliniu būdu vyks 8-asis Europos matematikos kongresas (8th European Congress of Mathematics, 8ECM) .

Taikomosios matematikos instituto (VU MIF) profesoriai G. Panasenko ir K Pileckas gavo teisę kongreso metu organizuoti minisimpoziumą "Multiscale Modeling and Methods: Application in Engineering, Biology and Medicine". Minėtame minisimpoziume birželio 22-23 dienomis savo moksliniais rezultatais dalinsis keletas Taikomosios matematikos instituto darbuotojų, kurie renginyje dalyvaus nuotoliniu būdu (iš 202 kamb., Naugarduko g. 24, Vilnius).

Daugiau informacijos.