Disertacijos „Didelės skaičiavimo apimties neklasikinių uždavinių sprendimo lygiagretieji algoritmai” viešas gynimas

2020 m. sausio 8 d., 12 val., Akademijos g. 4, 203 auditorijoje vyks doktorantės Rimos Kriauzienės disertacijos ,,Didelės skaičiavimo apimties neklasikinių uždavinių sprendimo lygiagretieji algoritmai” viešas gynimas.

Mokslo sritis - gamtos mokslai, informatika - N 009.
Mokslinis vadovas - prof. habil. dr. Raimondas Čiegis, gamtos mokslai, informatika - N 009.
Mokslinis konsultantas - prof. dr. Julius Žilinskas, gamtos mokslai, informatika - N 009.

Disertacijos santrauką rasite čia, pilną disertaciją čia.

Kviečiame dalyvauti!

Sutinku