Sidebar

Lietuvos mokslų akademijos Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriaus ir Lietuvos matematikų draugijos renginys „Akademikas Vytautas Statulevičius: gyvenimas, pašvęstas Lietuvai ir matematikai“

Data: Gruodžio 2 d. 17 val.

Vieta: 102 (J. Kubiliaus) auditorijoje, Naugarduko g. 24

Gruodžio 2 d. 17 val. vyks jungtinis Lietuvos mokslų akademijos Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriaus ir Lietuvos matematikų draugijos renginys „Akademikas Vytautas Statulevičius: gyvenimas, pašvęstas Lietuvai ir matematikai“, skirtas akademiko Vytauto Statulevičiaus 90-osioms gimimo metinėms.

Prof. Vygantas Paulauskas pasidalins prisiminimais apie Akademiką kaip mokslininką ir mokytoją, prof. Mifodijus Sapagovas – kaip mokslo organizatorių. 

Nuo 16 val. H. Jasiūno vardo Lietuvos matematikų muziejuje vyks paroda „XVII – XIX amžių matematikos klasikų knygos“ (iš VU bibliotekos fondų) ir skaitykloje „Akademikas Vytautas Statulevičius“ (iš muziejaus fondų).

Kviečiame dalyvauti!

Kvietimas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos
Sutinku