Sidebar

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su MIF soc. partneriais

2023 09 28 Lukosevicius 4 642x410

Rugsėjo 28 d. Vilniaus universitetas (VU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su programinės įrangos inžinerijos įmone „EPAM sistemos“. Sutartį patvirtino VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas ir „EPAM sistemos“ direktorius Linas Grinevičius.

Sutartimi siekiama užtikrinti glaudesnį tarpusavio bendradarbiavimą, stiprinti aukštojo mokslo ir verslo partnerystę. VU ir „EPAM sistemos“ planuoja kartu dalyvauti įvairiose mokslo ir verslo veiklose, stiprinti aukštos kvalifikacijos specialistų rengimą, organizuoti studentų praktikas ir didinti universitetinių studijų prieinamumą.

„EPAM sistemos“ ir anksčiau aktyviai bendradarbiavo su VU. Įmonė prisidėjo prie 450-mečio stipendijų, 2022 m. įsteigė 5 papildomas stipendijas, kurios buvo skirtos Matematikos ir informatikos fakulteto studentams. O šiemet skyrė papildomas 6 stipendijas Matematikos ir informatikos fakulteto bei Kauno fakulteto studentams.

2023-09-28

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos