Sidebar

Ieškomi tyrimo savanoriai: kviečiame prisidėti prie kibernetinio saugumo gerinimo

2023 09 25 Kibernetinis saugumas642x410Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas kartu su Matematikos ir informatikos fakultetu, bendradarbiaudami su kolegomis iš Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos ir Latvijos, Estijos, Norvegijos bei Lichtenšteino universitetų, atlieka tarpdisciplininį tyrimą „Kibernetinio saugumo kompetencijų gerinimas“. Šis tyrimas yra tarptautinio projekto „ADVANCES“ dalis.

Organizatoriai kviečia tyrime dalyvauti 25–45 metų Lietuvos piliečius. Tyrimas apima dvi grupes – kibernetinio saugumo specialistus ir asmenis kontrolei, kurie nėra susiję su šia sritimi. Lygiavertei kontrolinei grupei šiuo metu ypač trūksta vyriškos lyties tiriamųjų. Dalyviai kviečiami užpildyti klausimyną, išspręsti tyrimui aktualių užduočių rinkinį ir duoti apie 2 ml kraujo, iš kurio bus išgryninta DNR tolesniems genetiniams tyrimams.

Tyrimo dalyviai gaus dovaną – klausimyno suvestines pagal įvairius psichologinius inventorius, taip pat papildomą, su širdies ir kraujagyslių sistemos funkcija susijusį, genetinio žymens MTHFR tyrimą.

Susidomėjusius kviečiame susisiekti telefonu +370 613 85646, +370 618 07424 arba el. paštu 

Daugiau informacijos apie tyrimą rasite čia.

2023-09-25

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos