2023 01 24 Knyga642x410

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) organizuoja septynioliktą „Geriausios disertacijos“ konkursą. Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai ir doktorantai kviečiami nuo sausio 10 d. iki vasario 12 d. siūlyti darbus konkursui pagal šias kategorijas:

– Disertacija apginta Lietuvos mokslo ir studijų institucijose.

– Lietuvos piliečių disertacijos apgintos užsienio mokslo ir studijų institucijose.

Kiekvienoje kategorijoje bus renkami geriausi pagal šias nominacijas:

– Gamtos, technologijos, medicinos ir sveikatos, bei žemės ūkio mokslai.

– Humanitariniai ir socialiniai mokslai bei menai.

Disertacijas, kurios buvo apgintos 2022 kalendoriniais metais, konkursui gali siūlyti visi Lietuvos mokslininkai, doktorantai ir LJMS nariai. Siūlymų laukiame nuo šių metų sausio 10 d. iki vasario 12 d. Juos galima pateikti užpildžius siūlymo formą.

Patys autoriai savo disertacijų apdovanojimams teikti negali.

Daugiau informacijos rasite LJMS puslapyje.

2023-01-24