Sidebar

Informatikos papildomosios studijos: nuo studento iki dėstytojo

Galvoji apie programuotojo karjerą, bet baigei kitos studijų krypties studijas? Studijavai kolegijoje ir nori įgyti magistro laipsnį? Informatikos papildomos studijos – puiki galimybė įgyvendinti savo svajones!

2022 02 24 Papildomosios studijos380x250VU Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytojas lekt. Virgilijus Krinickij pasirinko informatikos papildomąsias studijas, įgijo magistro laipsnį ir vėliau pasiliko dirbti universitete. Jis sako, kad studijos padėjo įgyti papildomų žinių ir suteikė galimybę dalintis įgytomis žiniomis su kitais.

„Po studijų kolegijoje nusprendžiau, kad norėčiau įgyti bakalauro laipsnį. Pasirinkau informatikos papildomąsias studijas, vėliau įstojau į magistrantūros studijas Vilniaus Universitete. Ne paslaptis, jog norint būti lektoriumi, asmuo privalo turėti bent jau magistro laipsnį, todėl tai buvo vienas iš mano siekių.

Taip pat magistrantūros studijų metu įgytos kompetencijos padėjo labiau suprasti skirtumą tarp bakalauro ir magistro studijų ir papildyti savo bagažą papildomomis žiniomis“, – pasakoja lekt. V. Krinickij.

Informatikos papildomosios studijos suteikia galimybę žmonėms neturintiems IT pagrindų persikvalifikuoti į IT sritį ir suteikia galimybę stoti į informatikos krypčių magistrantūros studijų programas. „Kadangi baigiau IT studijas kolegijoje, studijos universitete padėjo įsigilinti į nemažai detalių susijusių su skirtingomis technologijomis, algoritmais ir programomis aukštesniame lygyje“.

Šiuo metu V. Krinickij yra ir VU MIF dėstytojas ir mokslininkas. „Nevadinsiu to pašaukimu, bet noras kažkokias savo įgytas žinias perteikti kitam – visada buvo. Matyti, kad kitas asmuo, nesvarbu ar tai būtu studentas ar ne, supranta tai, ką tu jam aiškini – užpildo širdį pozityvu“, – mintimis dalinasi dėstytojas.

Daugiau informacijos apie Informatikos papildomąsias studijas rasite čia

2022-02-24

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos