Sidebar

Diplomų teikimo ceremonija – vasario 1 d.

2022 01 06 Ceremonija

Diplomų teikimo ceremonija vyks vasario 1 d. 10 val. Šv. Jonų bažnyčioje (Universiteto g. 3, Vilnius). Šventės metu Matematikos ir informatikos fakulteto absolventus sveikins universiteto ir fakulteto atstovai, dėstytojai, alumnai, studentai. Absolventams bus įteikti bakalauro ir magistrantūros kvalifikacinį laipsnį suteikiantys diplomai.

Diplomai bus įteikti šių studijų programų absolventams:

Finansų ir draudimo matematika (magistrantūra);

Kompiuterinis modeliavimas (magistrantūra);

Modeliavimas ir duomenų analizė (magistrantūra);

Informacinių sistemų inžinerija (bakalauras);

Informacinės technologijos (bakalauras).

DĖMESIO!

  • Atsiėmus diplomą absolventai turės pasirašyti diplomų įteikimo žurnale. Atsiskaityti su universitetu absolventai turi iki sausio 25 d. (grąžinti LSP VU SA ir kt.). Daugiau informacijos.
  • Šventės svečiai ir dalyviai bus įleidžiami su galimybių pasu ar jam prilygstančiu dokumentu. Privaloma visos ceremonijos metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius.

Prašome absolventų, kurie neplanuoja dalyvauti įteikimo ceremonijoje pranešti studijų skyriui iki sausio 30 d. (). Nedalyvavę ceremonijoje absolventai savo diplomą galės atsiimti studijų skyriuje nuo vasario 2 d. iš anksto sutartu metu. Diplomai Fakultete bus saugomi vienerius metus.

Informaciją apie renginį galite taip pat rasti Facebook paskyroje.

Maloniai kviečiame dalyvauti iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje!

2022-01-06

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos