Sidebar

Prasidėjo registracija į „TechHub“ preakceleratorių

2021 12 27 TechHub642x410

Startuolius ir norinčius juos įkurti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Vilniaus universitetas (VU) kviečia registruotis į „TechHub“ preakceleratorių. Penktasis programos ciklas prasidės vasario mėnesį. Intensyvių dvylikos savaičių trukmės mokymų metu jauni verslai galės įgyti žinių, padėsiančių idėją paversti realiu produktu, rasti komandos narių, prisistatyti investuotojams.

Pirmieji startuolių pasiekimai

„Džiaugiamės, kad programa ne tik suteikia vertingų verslo kūrimo žinių, bet ir iš tiesų padeda startuoliams žengti pirmuosius žingsnius verslo kelyje bei pritraukti finansavimą. Šiandien jau galime pasigirti 3 programoje dalyvavusiais startuoliais, pritraukusiais investicijas iš privačių investicinių fondų, dar 8 gavo MITA finansinę paramą, o 10 startuolių jau akceleravosi užsienyje“, – sako „TechHub“ projekto vadovė Gintarė Narakienė.

Investicijų iš privačių fondų jau sulaukė trys programoje dalyvavę startuoliai. „Benme“ sukūrė darbuotojų naudų ir tiekėjų valdymo platformą, skirtą įmonėms bei personalo specialistams. Startuolis „Oxus.AI“ – įrankis, perklausantis kliento ir vadybininko pokalbius skambučių centruose ir įvertinantis jų kokybę. „Curtains Calculator“ –  užuolaidų ir žaliuzių skaičiuoklė, skirta įmonėms automatizuoti langų apdangalų skaičiavimus.

„TechHub“ yra intensyviausia ir daugiausia startuolių parengianti mokymų programa Lietuvoje. Programą jau baigė 60 startuolių, 20 preakceleratoriuje dalyvauja šiuo metu. Iš viso preakceleratorius sujungė maždaug 200 inovatorių, jiems padeda 10 programos mentorių iš Lietuvos ir užsienio, gausus būrys partnerių, inovacijų ekspertų ir investuotojų.

Galimybės dalyvauti

Kaip ir ankstesniuose „TechHub“ preakceleratoriaus cikluose, startuoliai su Lietuvos ir užsienio ekspertais bei asmeniniais mentoriais išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes.

„Visu programos laikotarpiu kiekviena dalyvaujanti komanda turi savo individualų mentorių. Tai didžiausias „TechHub“ išskirtinumas, kadangi panašiose programose dalyvaujančios komandos dažnai tegauna kelių šimtų ekspertų kontaktus, į kuriuos gali kreiptis, tačiau mentoriaus ir komandos bendravimas yra nuasmenintas ir neturi tęstinumo“, – „TechHub“ išskirtinumą pabrėžia programos vadovas Gediminas Rumšas.

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Be to, geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje ir kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse.

Teikti paraiškas dalyvauti preakceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantieji juos įkurti.

Daugiau apie programą organizatoriai kviečia sužinoti sausio 5 d. 16 val. informaciniame renginyje, kuriame preakceleratoriaus komanda išsamiau pristatys programos turinį, papasakos apie atranką, naudas, mentorius ir prizus. Į visus klausimus taip pat atsakys praėjusių programos ciklų dalyviai.

Registracija vykdoma iki sausio 9 d. Preakceleratorius prasidės vasario 7 d. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją jis vyks nuotoliniu ar hibridiniu būdu anglų kalba.

Registracijos anketą rasite čia.

2021-12-27

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos