Virtuali studijų mugė MIF – kovo 30 d.

2021 03 17 Virtuali studiju muge

Galvoji apie studijas Matematikos ir informatikos fakultete? Prisijunk į virtualią studijų mugę kovo 30 d. ir turėsi galimybę sužinoti apie studijas, dalyvauti paskaitose bei diskusijose. Registracija čia

Norintieji daugiau sužinoti apie konkrečias studijų programas, susipažinti su būsimais dėstytojais ir jų dėstomais dalykais ar pasikalbėti apie priėmimo reikalavimus turės galimybę prisijungti į atskiras konsultavimo erdves. Šiose erdvėse moksleivių lauks ir esami VU studentai, kurie ne tik atvirai papasakos apie studentiško gyvenimo ypatumus, bet ir pristatys laisvalaikio bei savirealizacijos galimybes VU bendruomenėje!

Paskaitos ir diskusijos

Konsultacijos

Lauksime tavęs studijų mugėje!