Tarptautinėje matematikos olimpiadoje, vykusioje nuotoliniu būdu, bronzos medaliais apdovanoti Dominykas Marma (mokytojai Leonas Narkevičius ir Povilas Tvarijonas) iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos ir Vilniaus licėjaus mokiniai Matas Urbonas ir Aleksandras Melnik (abiejų mokytojas Benas Budvytis).

2020 10 14 Olimpiada380x250Pagyrimo raštais apdovanoti Dovydas Vadišius iš Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijos (mokytojos Vilija Šileikienė ir Roma Petrošienė) bei Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokiniai Juozapas Ivanauskas (mokytojai Zina Šiaulienė, Eduardas Juška ir Ingrida Brazauskienė) ir Mantas Bakšys (mokytoja Zina Šiaulienė).

Komandai vadovavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto prof. hab. dr. Artūras Dubickas ir asistentas dr. Aivaras Novikas.

Komandinėje įskaitoje Lietuva užėmė 54 vietą iš 105 komandų.

Šiemet Tarptautinė matematikos olimpiada surengta jau 61-ąjį kartą.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija