2020 03 13 Studentams380x250Gerbiami studentai,

kaip buvo paskelbta, dėl koronaviruso prevencijos jau nuo šiandien (kovo 13 d.) Universiteto studijų veiklos (paskaitos, pratybos, laboratoriniai darbai ir kt. vyks nuotoliniu būdu. Kontaktinis studijų procesas stabdomas iki kovo 27 d. imtinai. Įprastai mokymasis ir dėstytojo komunikacija vyks VMA aplinkoje. Kitu atveju, dėstytojai jums atsiųs el. pašto pranešimus apie savo užsiėmimų nuotolinius mokymų reikalavimus, metodus ir komunikacijos priemones. Jei tokios informacijos negausite, visų pirma kreipkitės tiesiogiai į dėstytojus.

Sieksime padėti dėstytojams pateikti studijoms skirtą medžiagą ir grįžtamąjį ryšį užsiėmimų metu, numatytu tvarkaraštyje. Studijų kokybės palaikymui tikimės visų pusių supratingumo ir lankstumo.

❗ Studentai PRIVALO tikrinti VU pašto dėžutę bent kartą per dieną.

Dėkojame už rimties palaikymą ir geranorišką bendradarbiavimą. Likite sveiki ir sąmoningi.

❗  Atsižvelgiant į VU koronaviruso prevencijai skirtos darbo grupės sprendimą stabdyti kontaktinį Vilniaus universiteto studijų procesą, KOVO 13-27 d. MIF STUDIJŲ SKYRIUS DIRBA NUOTOLINIU BŪDU. Kviečiame susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu studiju.skyrius@mif.vu.lt