2019 10 30 P Drungilas klausimu ciklas380x250Siekdami supažindinti jus su Matematikos ir informatikos fakulteto administracija, pristatome jums klausimų ciklą „Kas dirba fakultete?“.

Kiekvieną savaitę supažindinsime jus su mūsų fakulteto administracijos darbuotojais.

Dekanas – prof. dr. Paulius Drungilas

1. Kokiais 3 žodžiais apibūdintumėte Matematikos ir informatikos fakultetą?

Moksliškas, studentiškas ir efektyvus!

2. Kur studijavote?

Bakalauro studijas baigiau Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultete (MIF), Matematikos ir matematikos taikymų programą. Magistro studijas baigiau taip pat MIF – Matematikos studijų programą. Magistro ir bakalauro studijas baigiau su Cum Laude ir Magna Cum laude diplomais. Studijas tęsiau VU MIF matematikos krypties doktorantūroje. Mano disertacija buvo apdovanota Lietuvos Respublikos prezidento konkurse „Apdovanojimai už geriausias 2008 m. disertacijas“.

3. Kokiais klausimais galima kreiptis į jus?

VU MIF valdymo klausimais.

Dekaną prof. dr. Paulių Drungilą galite rasti Naugarduko g. 24, 208 kab.

Tel. (8 5) 219 3050

El. paštas: dekanas@mif.vu.lt