Data: spalio 16 d. (trečiadienį) 16 val.

Vieta: Didlaukio g. 47, 103 aud.

Fakultete vyksta ne tik studijos, bet ir atliekami įvairūs moksliniai tyrimai. Kviečiame matematikos ir informatikos fakulteto studentus susipažinti su informatikos instituto darbuotojų ir dėstytojų vykdomais tyrimais!
Numatomi tokie pranešimai (kiekvienas 10-15 min., įskaitant klausimus; jei kažkuri tema sudomins labiau, galėsite su pranešėju pabendrauti po renginio):

1. Mindaugas Bloznelis. Realūs tinklai ir atsitiktiniai grafai.
2. Linas Bukauskas. Moksliniai tyrimai kibernetinio saugumo tematikose.
3. Rimvydas Krasauskas. Geometrinis modeliavimas kinematikoje.
4. Linas Laibinis. Programų sistemų formalus verifikavimas.
5. Kristina Lapin. Projektavimas naudotojų potyriams.
6. Tadas Meškauskas. Dirbtinio intelekto metodai automatiniam elektroencefalogramų klasifikavimui pagal epilepsijos tipą.
7. Stasys Peldžius. Programų kūrimo procesų vertinimas ir gerinimas.
8. Linas Petkevičius. Cheminių ir biologinių sistemų kompiuterinis modeliavimas.
9. Aistis Raudys. Dirbtinio intelekto metodų taikymas vertybinių popierių prekyboje ir robotikoje.
10. Rimantas Vaicekauskas. Apšvietimo spalvinės atgavos modeliavimas.