Kviečiame teikti kandidatūras 2019 m. geriausių Vilniaus universiteto dėstytojų rinkimams

2019 11 08 Geriausias VU destytojas600x311
Pagal 2017 m. lapkričio 10 d. patvirtintą Vilniaus universiteto geriausių dėstytojų rinkimo Aprašo II skyriaus 6 punktą Padalinio administracija kartu su Padalinio studentų atstovybe atrenka 2–3 geriausių dėstytojų kandidatūras. Kandidatai pristatomi raštu, pateikiant jų pedagoginę veiklą apibūdinančią paraišką dėl dalyvavimo Vilniaus universiteto geriausio dėstytojo rinkimuose.

Geriausių dėstytojų rinkimo komisija, remdamasi Aprašo III skyriuje nurodytais kriterijais, vertina kandidatų veiklą ir pateikia Rektoriui premijuoti rekomenduojamų geriausių dėstytojų sąrašą.

Rinkimuose gali dalyvauti ne mažiau kaip 0,5 etatu Universitete dirbantis dėstytojas, kuris turi ne mažesnę kaip trejų metų dėstymo patirtį ir nėra pripažintas pažeidusiu Vilniaus universiteto akademinės etikos kodeksą.

Kandidatūras teikti el.paštu iki lapkričio 18 d.

Kandidatus gali siūlyti institutai, studentų atstovybė, studentų mokslinės draugijos, dėstytojai bei kiti fakulteto akademinės bendruomenės nariai. Teikiant kandidatūrą reikia užpildyti pridedamą aprašo priedą.

Sutinku