Data: 2019 m. spalio 3 d., 16 val.
Vieta: Naugarduko g. 24, 117 aud.

Bendruomenės vystymo skyrius kartu su Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“, atsižvelgdami į fakultetų poreikį, rengia seminarą autizmo aukštajame moksle tema, kuris vyks spalio 3 d. 16 val. Seminaro metu bus aptariami aktualiausi klausimai:

• autizmo spektro pasireiškimo specifika;
  • autizmo statistika Lietuvoje bei pasaulyje;
  • užsienio šalių universitetų pavyzdžiai;
  • praktiniai patarimai, kaip bendrauti ir dirbti su autizmo spektro studentu (-e) (anoniminė lietuvių studentų (-čių) su autizmo spektro sutrikimu patirtis);
  • studijų proceso ir aplinkos pritaikymas autizmo spektro studentėms (-ams).

Seminaras atviras visiems (-oms) VU bendruomenės nariams (-ėms), bet pirmenybė skiriama MIF ir ChGF dėstytojams (-oms), administracijai ir studentams (-ėms).

Seminarą ves Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos narė Barbora Suisse.

Norėdami dalyvauti, užpildykite registracijos formą.