2016 10 25 PTE Centre 218x100Mieli studentai, fakulteto darbuotojai ir moksleiviai VU Užsienio kalbų instituto Pearson test of english (PTE) egzaminų centras kviečia pasinaudoti galimybe laikyti tarptautinį „Pearson Test of English“ General anglų kalbos testą.

Kas yra PTE General testas?

PTE General yra vienas iš populiariausių tarptautinių anglų kalbos egzaminų. Egzaminas vyksta raštu ir žodžiu, patikrinami visi keturi anglų kalbos gebėjimai: skaitymas, rašymas, klausymas ir kalbėjimas. Egzaminų lygiai – A1-C2. Išlaikiusiems testą Didžiosios Britanijos anglų kalbos testavimo kompanija „Pearson“ išduos tarptautinį sertifikatą, patvirtinantį nustatytą anglų kalbos žinių lygį. Sertifikatas galioja neribotą laiką!

Kodėl Jums reikalingas PTE sertifikatas?

- PTE sertifikatas reikalingas norint sėkmingai studijuoti, įsidarbinti ar tęsti savo karjerą Lietuvoje ar užsienyje. Jį pripažįsta Lietuvos ir kitų šalių mokslo institucijos, verslo organizacijos ir valstybės įmonės;
- Moksleiviai, išlaikę PTE General anglų kalbos egzaminą, iš anksto gali užsitikrinti 100 balų valstybiniame anglų kalbos brandos egzamine. Kad šio egzamino rezultatai būtų įskaityti vietoje valstybinio anglų kalbos egzamino, rekomenduojame jį laikyti vėliausiai vienuoliktoje klasėje, gegužės ar birželio mėnesį.

Artimiausia egzamino data - 2016 m. gruodžio 17 d.

Registracija iki lapkričio 11 d.

Daugiau informacijos apie registraciją ir kainą: http://www.uki.vu.lt/pte-centras

Daugiau informacijos tel. (8 5) 268 7264 ir el. p. ptetest@uki.vu.lt