Sidebar

COVID-19: aktuali informacija studentams ir darbuotojams

2020 03 25 Virusas380x250

Studijų veiklos Universitete nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 21 d. vykdomos nuotoliniu būdu, išskyrus laboratorinius ir kitus praktinius užsiėmimus, kurių įgyvendinimui yra reikalinga įranga, esanti Universiteto patalpose, veiklas, reikalingas studijuojančiųjų baigiamųjų darbų rengimui, ir studijų pasiekimų vertinimo veiklas, jei jos jau yra suplanuotos ir paskelbtos studijuojantiesiems ir negali būti vykdomos nuotoliniu būdu.

Informacija apie 2020/2021 rudens semestrą

Didžioji dalis užsiėmimų 2, 3, 4 kurso bakalauro ir 1, 2 kurso magistrantūros studentams vyks nuotoliniu būdu.

Didžioji dalis 1 kurso bakalauro praktinių užsiėmimų vyks kontaktiniu būdu auditorijose, o teorinės paskaitos – nuotoliniu būdu.

Atsiskaitymai, egzaminai gali vykti kontaktiniu būdu auditorijose. Apie atsiskaitymo formą informuos dalyko dėstytojas.

Tikslesnę informacija apie nuotolinius ir kontaktinius užsiėmimus rasite tvarkaraštyje.

Užsiėmimas vykstant kontaktiniu būdu auditorijose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Auditorijose sužymėtos vietos, kuriose sėsti negalima, kad būtų užtikrinta, jog tarp studentų būtų bent 1 m. atstumas.

! Prašome Matematikos ir informatikos fakulteto darbuotojus ir studentus aktyviai tikrinti VU elektroninį paštą.

Visą ir nuolat atnaujinamą su darbu ir studijomis koronaviruso situacijoje susijusią informaciją rasite: https://www.vu.lt/covid-19

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos