Matematinių sprendimų verslui ir pramonei dirbtuvės

Data: 2019 m. birželio 10 d. - 14 d.
Vieta: Palanga

2019 m.  birželio 10–14 d. d. Palangoje vyks jau trečiosios Matematinių sprendimų verslui ir pramonei dirbtuvės.

Prieš du metus sėkmingai startavęs projektas ir šiais metais kviečia mokslininkus ir doktorantus, dirbančius matematikos taikymų srityje, prisidėti prie inovatyvaus bendradarbiavimo, kuriuo siekiama spręsti realias verslo problemas pasitelkiant matematinius metodus.

Jei esate matematikas ar IT mokslininkas ir norite prisijungti prie Matematikos dirbtuvių, iki 2019 m. kovo 1 d. kviečiame užpildyti elektroninę registracijos formą svetainėje matematikosdirbtuves.ktu.edu/dalyviams/.

Praėjusiais metais dalyviai sprendė SBA koncerno, įmonės „AON Baltic“, tarptautinių bendrovių SEB bei DPD ir „Finpass“ pateiktas problemas, susijusias su sisteminio mokymosi sritimi (angl. machine learning), veiklos ir maršrutų optimizavimu bei analize, finansinėmis prognozėmis.

Dalyvauti ir prisidėti prie realių verslo problemų sprendimo kviečiame visus, tiek doktorantus, tiek profesorius.

Daugiau informacijos apie Dirbtuves – matematikosdirbtuves.ktu.edu. Kilus klausimams nedvejodami susisiekite el.paštu .

Matematinių sprendimų verslui ir pramonei dirbtuvių organizatoriai

Lietuvos matematikų draugijos 60-oji konferencija

Data: 2019 m. birželio 19-20 d.
Vieta: Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5A, Vilnius

2019 m. birželio mėn. 19-20 d. jau 60-ąjį kartą vyks Lietuvos matematikų draugijos konferencija. Ją organizuoja Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija ir Lietuvos matematikų draugija.

Norinčius dalyvauti konferencijoje, organizatoriai kviečia registruotis iki 2019 m. gegužės 1 d. Lietuvos matematikos rinkinio tinklalapyje.

Lietuvos mokytojų forumas

Data: 2019 m. vasario 28 d.
Vieta: VU, Teatro salė, Universiteto g. 3, Vilnius

Lietuvos mokytojų forumą įkvėpė #Switch! Renginio tikslas – įkvėpti, motyvuoti, išgirsti ir dalintis naujausiomis žiniomis ir pasaulinėmis švietimo tendencijomis. Mes siekiame, kad motyvuoti, sumanūs mokytojai taptų teigiamų pokyčių švietimo sistemoje pagrindu nelaukiant 2025-ųjų. Forume laukiami mokytojai, kurie tiki savo profesija, yra žingeidūs ir siekia nuolat semtis žinių. Mokytojams, kurie nori būti išgirsti, kurie nori koja kojon žengti su technologijomis ir kurie tiki, kad gali užauginti naują, perspektyvią ir skaitmeninio amžiaus iššūkiams pasirengusią kartą.

Daugiau informacijos ir registracija

Švęsk #VUžgavėnes!

Data: 2019 m. kovo 1 d.
Vieta: VU Didysis kiemas, Universiteto g. 3, Vilnius

Užgavėnės – tai unikali diena metuose, kuomet būnant kažkuo kitu, būni savimi. Kai užsidėjus kaukę gali šokti, linksmintis, dainuoti ir išsakyti kritiką kasdienio gyvenimo negerovėms. Bet ką mes iš tikrųjų žinome apie Užgavėnes? Kodėl lietuviui yra svarbi ši šventė? Galų gale, ar tikrai mokame ją švęsti ir ko reikia, kad ją švęstume kitaip, savaip, naujaip?

Vilniaus universiteto Kultūros centras ir VU folkloro ansamblis „Ratilio“ kviečia kartu atsakyti į šiuos klausimus ir naujai švęsti #VUžgavėnes kovo 1 d., VU Didžiajame kieme.

Daugiau apie šventę skaitykite čia.

2019 02 15 VU uzgavenes

Seminaras „Sunkiauodegiai ir susiję skirstiniai: uždarumo savybių apžvalga. II dalis”

Data: 2019 m. kovo 4 d., 17 val.
Vieta: VU MIF, Naugarduko g. 24, 102 aud.

Gerbiami kolegos,

Š. m. kovo 4 d., 17 val. 102 auditorijoje vyks TTS seminaras.

Pranešimo tema: „Sunkiauodegiai ir susiję skirstiniai: uždarumo savybių apžvalga. II dalis”
Pranešėjas: prof. habil. dr. Remigijus Leipus

Kviečiame dalyvauti.
Prof. habil. dr. Vygantas Paulauskas

Susitikimas su prof. Vytautu Landsbergiu. Kovo 11-ąją pasitinkant

Data: 2019 m. kovo 7 d., 14 val.
Vieta: VU MIF, Naugarduko g. 24, 101 aud.

Vilniaus universiteto, Matematikos ir informatikos fakultete, 2019 m. kovo 7 d., 14 val., organizuojamas renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Kovo 11 dieną minėsime 29-uosius atkurtos Lietuvos nepriklausomybės metus. Šia proga VU MIF kviečia į susitikimą su Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos Atkuriamojo Seimo pirmininku, profesoriumi Vytautu Landsbergiu.

Statistikos ir tikimybių grupės seminare Saulius Norvidas

Data: 2019 m. vasario 27 d., 12.00 val.
Vieta: MIF DMSTI, Akademijos g. 4, 203 kab.

2019 m. vasario 27 d., 12 val. Saulius Norvidas Statistikos ir tikimybių grupės seminare skaitys paskaitą „Apie charakteristinių funkcijų pratęsimo uždavinius“.

Kviečiame dalyvauti.

Konferencija „Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai“

Data: 2019 m. kovo 12 d., 9 val.
Vieta: Lietuvos mokslų akademija, Gedimino pr. 3, Vilnius

2019 m. kovo 12 d. 9 val. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius) vyks 9-oji jaunųjų mokslininkų konferencija „Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai“.

Konferencijos globėjas Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas SAULIUS SKVERNELIS.

Konferencijos programa.

Sutinku