Sidebar

Dekano žodis

 

Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete rengiami matematikos, informatikos ir statistikos specialistai, kurių vaidmuo apdorojant nuolatinius informacijos kiekius yra itin reikšmingas. Naujausi poreikiai Lietuvos ekonomikoje paskatino parengti tokias studijų programas: finansų ir draudimo matematika, ekonometrija, bioinformatika, programų sistemos ir kitas.

Džiaugiamės galėdami pasigirti, kad fakultete yra šiuo metu pats galingiausias Lietuvoje, superkompiuteris. Šie didžiuliai resursai pakeitė ir įdomesniu padarė patį studijų procesą, o moksliniai skaičiavimai jau vykdomi daug efektyviau. Superkompiuteris sėkmingai prieinamas ne tik fakulteto ar kitų universitetų doktorantams, bet ir mokslininkams bei verslininkams.

Pasirinkę studijas mūsų fakultete studentai turės galimybę prisidėti prie nuolat vykstančių mokslinių projektų bei konferencijų, todėl kviečiame gabius ir motyvuotus, bei tuos, kuriems įdomūs skaičiavimo uždaviniai, iššūkius keliantys algoritmai bei informacijos apdorojimas.

Fakulteto dekanas profesorius Gediminas Stepanauskas