Pirmakursiams

Bendra informacija

Pirmakursiams stalas

Mieli pirmakursiai,

džiaugiamės, kad tapote MIF'iečiai! Čia rasite pagrindinę informaciją apie tai, ką kiekvienas studentas privalo pirmiausiai susitvarkyti, kad galėtų sėkmingai studijuoti MIF'e, taigi prašome nuosekliai atlikti čia pateikiamus darbus.

Sveikiname pradėjus savo naują gyvenimo etapą ir linkime sėkmės! Taigi pirmyn prie sekančio žingsnio "El.paštas ir VU IS"

El. paštas ir VU IS

Kiekvienas VU studentas pirmiausia turi užsiregistruoti sistemoje https://id.vu.lt. Primename, kad pasirašydami studijų sutartį, įsipareigojote naudoti universiteto pašto dėžutę, kadangi kitu atveju fakulteto darbuotojai neprivalo suteikti informacijos neatpažintiems asmenims, rašantiems iš kitų el. pašto dėžučių.

1. Registracijai reikia žinoti savo studento pažymėjimo numerį (pasitikrinti galite lsp.lt) ir asmens kodą;

2. Susikurkite slaptažodį ir įsiminkite savo ID, su kuriuo jungsitės prie VU el. pašto (webmail.vu.lt) ir informacinės sistemos (is.vu.lt). Čia rasite informaciją, kaip naudotis VU el. paštu per Gmail paskyrą.

Pirmakursiams VU ID

MIF naudotojas

Pirmakursiams piestukas

Visi MIF studentai privalo susitvarkyti MIF naudotojo prisijungimą, nes kitaip negalėsite naudotis MIF kompiuteriais paskaitų metu ar savarankiškam darbui.

1. Kiekvienas MIF studentas gali sužinoti savo MIF naudotojo vardą čia: https://mif.vu.lt/user;

2. Pasikeiskite slaptažodį;

Jeigu pamiršote MIF naudotojo slaptažodį, jį galite pasikeisti čia: https://mif.vu.lt/passwd2 (tam reikės VU prisijungimo).

Jeigu pamiršote VU naudotojo slaptažodį, jį galite pasikeisti tik per https://id.vu.lt.

Wi-fi

Visuose fakulteto pastatuose veikia bevielis ryšys (wi-fi).

Autorizacija prie bevielio tinklo "MIF-Open" vyksta naršyklėje su MIF naudotojo prisijungimo duomenimis.

Vilniaus universitete taip pat veikia ir Eduroam tinklas, prie jo galite prisijungti su VU el. paštu (su galūne @mif.stud.vu.lt) ir šio pašto slaptažodžiu.

Microsoft Imagine

Microsoft Imagine – tai išskirtinė galimybė MIF studentams ir dėstytojams gauti Microsoft produktus nemokamai mokymosi tikslams. Siūlomi produktai >>>

Semestro pradžioje visi MIF studentai užregistruojami sistemoje. Norėdami prisijungti pirmą kartą, naudokite slaptažodžio atkūrimo funkciją.

Pirmakursiams MS Imagine

Nuorodos

https://mif.vu.lt/itwiki – naujausia informacija apie IT paslaugas, atsakymai į įvairius klausimus, susijusius su IT

http://mif.vu.lt/stsc – kitos IT paslaugos fakultete, IT administratorių budėjimo laikas

http://mif.vu.lt/lt3/struktura/itapc superkompiuterio išteklių užsakymas

Jeigu vis dėlto neradote atsakymų, visada galite kreiptis į STSC administratorius Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

DUK

Kas yra Studijų skyrius ir kam jis skirtas?

Studijų skyriuje galite gauti pažymas, pateikti prašymus, klausti bet kokių klausimų apie studijas. Daugiau informacijos galite rasti čia: https://mif.vu.lt/lt3/studentams/aktuali-informacija/studiju-skyriaus-informacija 

Kas yra Katedra ir kam ji skirta?

Katedros yra atsakingos už konkrečias studijų programas. Savo katedrą galite sužinoti pagal studijų programą, kurioje studijuojate: https://mif.vu.lt/lt3/stojantiesiems/ba-studiju-programos arba https://mif.vu.lt/lt3/stojantiesiems/ma-studiju-programos. Katedroje galite sužinoti informaciją apie savo dėstytojus, rašto darbus ir jų gynimą; čia turėsite pristatyti rašto darbus (kursinius, praktikos ataskaitas, baigiamuosius).