Events
Nuotoliniai debesų kompiuterijos mokymai

Contact Details

  • Nuotoliniai debesų kompiuterijos mokymai
  • Online

Nuotoliniai debesų kompiuterijos mokymai

Vilniaus Universitetas (VU) kartu su Lietuvos inovacijų ir technologijų institutu (LITI), Baltarusijos moksline technine asociacija “INFOPARK”, bei Gardino universitetu (YKSUG) kviečia Jus į projekto “Socioekonominės plėtros skatinimas ir verslumo ugdymas, kuriant tarpvalstybinį tyrimų ir plėtros bei inovacijų tinklą ir debesijos kompiuterinę sistemą“ (LT-BY Cloud LLB-2-142) rėmuose vykdomus mokymus IT specialistams nuotoliniu būdu.

Mokymai yra suskirstyti į 3 modulius:

  • Debesų kompiuterijos konceptas ir vadyba. Perėjimas prie debesų kompiuterijos;
  • Public cloud;
  • Private, hybrid cloud.

Peržiūrėję online įrašus, savarankiškoms studijoms skirtą medžiagą Jūs gebėsite spręsti atitinkamas užduotis savarankiškai ar tarptautinėse (Lietuvos-Baltarusijos) grupelėse.

Nuotoliniai mokymai yra nemokami, jų tikslas – sudaryti Jums galimybę bendradarbiauti su kitais projekto dalyviais- būsimais CC specialistais, gauti nemokamas patyrusių dėstytojų ir ekspertų konsultacijas, nemokamai išbandyti Public Cloud bei naudotis VU/YKSUG kompiuteriniais ištekliais.

Užsiregistravus sistemoje – http://www.lt-by-cloud.eu/moodle galėsite prisijungti prie 3 kursų modulių. Taip pat jūsų duomenys bus įtraukti į duomenų bazę ir turėsite galimybę gauti naujienas apie CC mokymus, renginius bei kitus projektus, kuriuose galėsite dalyvauti.

Sėkmingai atlikusiems užduotis bus išduoti mokymų baigimo sertifikatai, patvirtinantys Jūsų žinias debesų kompiuterijos srityje.