Kvietimas dalyvauti konferencijoje „MATEMATIKA ir ŠVIETIMAS: MATEMATIKOS MOKYTOJAS 2020“

Dėl koronaviruso konferencija nukeliama

LIETUVOS MATEMATIKOS MOKYTOJŲ ASOCIACIJA ir VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS KVIEČIA dalyvauti Lietuvos matematikos mokytojų konferencijoje „MATEMATIKA ir ŠVIETIMAS: MATEMATIKOS MOKYTOJAS 2020“.

Konferencijoje, kuri vyks 2020 m. balandžio 17 d. 10.00–16.30 val. Vilniaus Gedimino technikos universitete, Saulėtekio al. 11, Vilniuje.

Konferencijoje pranešimus matematikos mokytojams aktualiomis temomis skaitys mokslininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, mokytojai praktikai. Leidyklos pristatys naujausius matematikos leidinius bendrojo lavinimo mokykloms (nuo 9.00 val.). LMMA KONFERENCIJOS PROGRAMA.

Konferencijos dalyvių registraciją SUSTABDYTA.

Užsiregistravusiems iš anksto ir konferencijos metu sumokėjusiems 2 eurus už pažymėjimą asmeniniu el. paštu bus išsiųstas kvalifikacinis pažymėjimas. Registracija vyks iki 2020 m. balandžio 10 d.

Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos nariams primename, kad asociacijos nario metinis mokestis – 3 , stojamasis mokestis – 2 . Mokesčius sumokėti į LMMA sąskaitą (LMMA sąskaitos numeris Nr. LT 17 7300 0100 0244 6478, LMMA (gavėjo) kodas 1907 24310, banko pavadinimas AB Swedbank, banko kodas 73000. Mokesčio pavadinimas: metinis nario mokestis arba stojamasis mokestis. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti: asmens vardą, pavardę, darbovietę).

Konferencijos organizacinis komitetas