Misija

Misija, kurią vykdome

Lietuvos Matematikos Mokytojų Asociacijos misija – garantuoti aukščiausią matematikos mokymo lygį Lietuvos mokyklose, kelti mokytojų kūrybiškumą, suteikti mokytojams galimybę semtis žinių bei dalintis savomis užsienyje.

Švietimo ir mokslo ministro padėka asociacijai

Studentas vienai dienai „Kas yra universitetinė matematika?“

Data: 2019 m. balandžio 9 d., 10:30-13:00
Vieta: VU MIF, Naugarduko g. 24, 102 aud., Vilnius

Dėstytojai: Aidas Medžiūnas ir Vytenis Šumskas

Chemikai – maišo chemikalus, fizikai – šaudo lazeriais, informatikai – programuoja, o ką veikia matematikai?! Moka greitai sudauginti daug skaičių?..

Jeigu nori sužinoti tikrąjį atsakymą į šį klausimą, ateik į teminę paskaitą „Kas yra universitetinė matematika?“ Čia tu išgirsi ir patirsi, kaip matematika padeda pažinti pasaulį bei kokias netikėtas įžvalgas leidžia padaryti. Paskaitoje tau padėsime susipažinti su universitetinėmis matematikos studijomis, matematikos mokslo iššūkiais, karjeros galimybėmis.

Šios paskaitos klausytojas suabejos matematinėmis tiesomis ir bus paskatintas samprotauti bei ieškoti pagrindimų.

REGISTRUOTIS

REGISTRUOTI MOKSLEIVĮ(-IUS) 

 

 

Su šv. Velykomis

Džiaugsmas nenutinka taip paprastai. Mes turime jį pasirinkti ir rinktis kiekvieną dieną.

Henri J.M.Nouwen

 

 
Naujienos

KVIETIMAS Į SEMINARĄ

2019 m. kovo 29 d.

Maloniai kviečiame mokytojus į seminarą „Skaitmeninių priemonių panaudojimas įtvirtinant ir tikrinant IX-XII klasių mokinių žinias“ (matematikos mokytojams), vyksiantį 2019 m. balandžio 4 d. 14 val. VDU Švietimo akademijoje, A3 auditorijoje.

KVIETIMAS

LMD konferencija

2019 m. kovo 13 d.

Gerbiami kolegos, kviečiame registruotis į Lietuvos matematikų draugijos 60-ąją konferenciją. Ji vyks Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje 2019 m. birželio 19–20 dienomis.

Informaciją apie konferenciją rasite priede.

 

Specialieji moduliai aukštesniųjų gebėjimų turintiems vaikams (5–8 klasės)

2019 m. kovo 7 d.

Kviečiame naudotis Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro internetinės svetainės www.sppc.lt  išteklių banke patalpintais Mokytojo ir Mokinio modulių aplankais. Mokinio aplanko užduotys yra prieinamos visiems, todėl jomis gali naudotis tiek mokytojai, tiek mokiniai, tiek jų tėvai. Mokytojo aplankas yra prieinamas tik pedagogams ir yra apsaugotas slaptažodžiu, kurį mokytojai gali užsisakyti užpildę aplanko viduje esančią užklausą.

DAUGIAU SKAITYKITE ČIA.

Išteklių bankas.

Konferencija „Matematika ir Švietimas“

2019 m. sausis 26 d.

2019 m. sausio 26 d.  Vilniaus  universitete, Matematikos ir Informatikos fakultete įvyko LMMA asociacijos konferencija (programa čia ).

 Konferencijos dalyviai priėmė LMMA įstatus.

LMMA įstatai