Misija

Misija, kurią vykdome

Lietuvos Matematikos Mokytojų Asociacijos misija – garantuoti aukščiausią matematikos mokymo lygį Lietuvos mokyklose, kelti mokytojų kūrybiškumą, suteikti mokytojams galimybę semtis žinių bei dalintis savomis užsienyje.

Švietimo ir mokslo ministro padėka asociacijai

Specialieji moduliai aukštesniųjų gebėjimų turintiems vaikams (5–8 klasės)

Kviečiame naudotis Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro internetinės svetainės www.sppc.lt  išteklių banke patalpintais Mokytojo ir Mokinio modulių aplankais. Mokinio aplanko užduotys yra prieinamos visiems, todėl jomis gali naudotis tiek mokytojai, tiek mokiniai, tiek jų tėvai. Mokytojo aplankas yra prieinamas tik pedagogams ir yra apsaugotas slaptažodžiu, kurį mokytojai gali užsisakyti užpildę aplanko viduje esančią užklausą.

DAUGIAU SKAITYKITE ČIA.

Išteklių bankas.

… žiemos nėriniai

Žmogus, gyvenantis turiningą dvasinį gyvenimą, yra panašus į šviesią, šiltą, linksmą pirkią su papuošta Kalėdų eglute speiguotą, pusnynuose skendinčią gruodžio naktį.

Taigi būti savita, turininga individualybe ir ypač turėti daug dvasinių išteklių – tai, be jokios abejonės, pati sėkmingiausia lemtis žemėje, nors išorinio blizgesio būtų ir mažiausiai.

Artūras Šopenhaueris

 

 
Naujienos

Konferencija „Matematika ir Švietimas“

2019 m. sausis 26 d.

2019 m. sausio 26 d.  Vilniaus  universitete, Matematikos ir Informatikos fakultete įvyko LMMA asociacijos konferencija (programa čia ).

 Konferencijos dalyviai priėmė LMMA įstatus.

LMMA įstatai

2019-01-26 vyks konferencija „Matematika ir švietimas“

2019 m. sausis 11 d.

Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos konferencijoje, kuri vyks 2019 m. sausio 26 d. 10.00–14.00 val. Vilniaus  universitete (Matematikos ir Informatikos fakultetas, Naugarduko g. 24, Vilnius).

REGISTRACIJA

 Konferencijos programą rasite čia.

 

Asociacijos oficialiai įteikė raštą LR Seimui, ŠMSM, UPC

2019 m. sausis 11 d.

Sausio 8 d. net 36 švietimo organizacijos įteikė viešą Kreipimąsi LR Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetui, Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai bei Ugdymo plėtotės centrui.

Rašte asociacijos, profesinės sąjungos, kitos su švietimu susijusios organizacijos išsakė poziciją, susijusią su ugdymo turinio kaitos procesu bei kitomis švietimo struktūrinėmis reformomis. Plačiau…