Misija

Misija, kurią vykdome

Lietuvos Matematikos Mokytojų Asociacijos misija – garantuoti aukščiausią matematikos mokymo lygį Lietuvos mokyklose, kelti mokytojų kūrybiškumą, suteikti mokytojams galimybę semtis žinių bei dalintis savomis užsienyje.

ŠMSM padėka 2020-05

LMMA ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Gerbiami matematikos mokytojai,

atsižvelgiant į mažą užsiregistravusių dalyvauti balandžio 9 d. LMMA ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje narių skaičių ir gautą informaciją apie tuo laiku vyksiančius renginius matematikos mokytojams, konferencija balandžio 9 d. nebus organizuojama.

Konferencijos datą paskelbsime vėliau.

LMMA valdyba

Su Kovo 11-ąja !

 

 

Gyvenk, mylėk, svajok, tikėk.

Popiežius Pranciškus

 

PASAULIO MATEMATIKAI

 
Naujienos

LMMA ataskaitinė-rinkiminė konferencija

2021 m. kovo 31 d.

Gerbiami matematikos mokytojai,

atsižvelgiant į mažą užsiregistravusių dalyvauti balandžio 9 d. LMMA ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje narių skaičių ir gautą informaciją apie tuo laiku vyksiančius renginius matematikos mokytojams, konferencija 2021 balandžio 9 d. nebus organizuojama.

Konferencijos datą paskelbsime vėliau.

LMMA valdyba

IT ir matematikos užduočių konkursas

2021 m. kovo 25 d.

VILNIUS TECH Fundamentinių mokslų fakultetas, kovo 31 d. – balandžio 7 d.  organizuoja nuotolinį renginį, skirtą vyresnių klasių mokiniams „IT ir matematikos užduočių konkursas“.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakulteto (VILNIUS TECH FMF) informatikos ir matematikos dėstytojai kviečia vyresnių klasių moksleivius sudalyvauti  „IT ir matematikos užduočių konkurse“, bei išbandyti savo žinias ir suremti pečius su kolegomis iš visos šalies!

IT studijos – ne tik programavimas. Dirbtinis intelektas, duomenų sauga, testavimas, tinklapių kūrimas – ir tai tik kelios iš daugelio IT studijų krypčių. Matematika – tai ne tik Pitagoro teorema, reiškinių prastinimas, geometrinių figūrų plotų skaičiavimas, bet ir matematikos žinių taikymas duomenų analizėje.

 Konkurso metu mokiniai susipažins su įvairiomis matematikos ir IT sritimis, o kurias užduotis norės spręsti mokiniai galės išsirinkti patys! Konkursą rekomenduojame III-IV gimnazijos klasių mokiniams, bet prisijungti gali ir jaunesni dalyviai.

 Kaip vyksta šis konkursas?

  • Dalyviai registruojasi anketoje (iki 03.28 ) https://bit.ly/3ri2Kt3;
  • Per savaitę (03.31-04.07) atlieka juos dominančios srities užduotis;
  • Balandžio 9 dieną dalyvauja apdovanojimuose, kurių metu ne tik sužinos laimėtojus bet ir susipažins su mūsų fakulteto dėstytojais bei studentais.

Daugiau informacijos rasite Facebook‘e https://www.facebook.com/VILNIUSTECHFMF/posts/506208564094409

 

Kvietimas dalyvauti projekte

2021 m. kovo 20 d.

Gerbiami Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos nariai,

kviečiame prisidėti prie asociacijos iniciatyvos teikti pagalbą abiturientams dėl COVID 19 pandemijos atsiradusiems mokymo(si) praradimams kompensuoti. Planuojame parengti mokymo(si) medžiagą „Pasiruoškime matematikos VBE – prisiminkime, pakartokime, apibendrinkime“, kuri apims šias matematikos sritis:

  1. Geometrija (planimetrija ir stereometrija).
  2. Kombinatorika, tikimybės ir statistika.
  3. Skaičiai, skaičiavimai, reiškiniai. Lygtys, nelygybės ir jų sistemos.
  4. Funkcijos ir analizės pradmenys.

Kviečiame apsispręsti ir prisijungti prie komandų, kurios ruoš medžiagą mokiniams ir padės ją pristatyti kolegoms. Pradinį medžiagos variantą turėtume parengti dar šiais mokslo metais. Dalyvavusiems rengiant mokymo(si) medžiagą bus išduota LMMA patvirtinta pažyma.

Pasirinkite Jums artimiausią matematikos sritį ir iki kovo 24 d. 12.00 val. praneškite apie savo apsisprendimą elektroniniu paštu lmma.valdyba@gmail.com nurodydami lentelėje (lentelė atsisiuntimui čia <<<) surašytus duomenis.

Vardas, pavardė

Darbovietė Kvalifikacinė kategorija Elektroninis paštas Telefono Nr.

Matematikos sritis, kurioje norite dirbti

           
           

 

Asociacijos valdyba

KVIETIMAS dalyvauti LMMA atskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje

2021 m. kovo 14 d.

Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos (toliau – LMMA) ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje, kuri vyks 2021 m. balandžio 9 d. 10 val. nuotoliniu būdu „Microsoft Teams“ platformoje.

LMMA aktyvių narių išankstinė registracija į konferenciją vyks iki 2021-03-26 23 val. 

REGISTRACIJA

Konferencijos dalyviams, asociacijos nariams, prisijungimui prie konferencijos nuorodą atsiųsime 2021-04-08 (ketvirtadienį) iki 17 val. registracijos formoje nurodytu el. paštu.

Rinkimai. Kandidatus į LMMA valdybą ir tarybą gali siūlyti TIK LMMA nariai. Prašytume LMMA narius registravimosi metu siūlyti kandidatus į asociacijos valdybą (asociacijos valdybą sudaro prezidentas, du pavaduotojai ir sekretorius, valdyba registruojama Registrų centre ir VMI) ir tarybą (asociacijos tarybos nariai turi ilgalaikių įsipareigojimų asociacijoje, inicijuoja ir koordinuoja asociacijos veiklą savo mieste/regione). Kviečiame regionuose/miestuose organizuotuose susirinkimuose išsirinkti kandidatus į asociacijos tarybą ir nuskenuotą susirinkimo protokolą atsiųsti el. paštu adresu lmma.valdyba@gmail.com iki 2021 m. kovo 26 d.

KVIETIMAS į LMMA konferenciją 2021-03-14

LMMA nariams primename, kad asociacijos nario metinis mokestis – 3 , stojamasis mokestis – 2 . Mokesčius sumokėti į LMMA sąskaitą (LMMA sąskaitos numeris Nr. LT 17 7300 0100 0244 6478, LMMA (gavėjo) kodas 1907 24310, banko pavadinimas AB Swedbank, banko kodas 73000. Mokesčio pavadinimas: metinis nario mokestis arba stojamasis mokestis. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti: asmens vardą, pavardę, darbovietę).

Konferencijos organizacinis komitetas