Misija

Misija, kurią vykdome

Lietuvos Matematikos Mokytojų Asociacijos misija – garantuoti aukščiausią matematikos mokymo lygį Lietuvos mokyklose, kelti mokytojų kūrybiškumą, suteikti mokytojams galimybę semtis žinių bei dalintis savomis užsienyje.

Švietimo ir mokslo ministro padėka asociacijai

V. Stakėnas „Matematikos istorijos skiautiniai“

Pratarmė

Žmonės mėgsta istorijas. Sakoma, kad istorijos pažinimas padeda išvengti klaidų. Istorijų skaitymas yra panašus į sporto varžybų stebėjimą iš tribūnos. Ne tu lieji prakaitą, ne tu nuvargsti, bet kartais kažkodėl sušunki: „Mes laimėjom!“ Ar ne geriau pačiam kur nors dalyvauti?

Yra toks vienas sportas, kuriame žiūrovų iš viso nėra. Tai matematika. Jeigu galima grožėtis, kaip tvieskia fizikų paleistas spindulys, tai žiūrėti į matematikos teoremą nėra prasmės. Jeigu pats nesi nors kiek tos teoremos dalyvis. … PLAČIAU

Rugsėjis

Gyvename pasaulyje, kuris žavi savo nenuspėjamumu,
naujais iššūkiais...
O kaip tada, kai Laiko Ratas sukasi ir
stabteli vienodu ritmu – Rugsėjį?
Tik MOKYTOJAS
gali kiekvieną Rugsėjį sutikti kaip naują Galimybę,
naują Viltį,
jau pažįstamą, bet vėl naują Mokinį.
Sėkmės ir stiprybės Jums! 
 
Naujienos

LIETUVOS JAUNŲJŲ MATEMATIKŲ MOKYKLA KVIEČIA

2017 m. rugsėjis 10 d.

Lietuvos jaunųjų matematikų mokykla (LJMM) skelbia klausytojų priėmimą 2017–2019 mokslo metams.

STOJAMOJI UŽDUOTIS Plačiau…

Laiškas mokytojams

2017 m. rugsėjis 4 d.

Mieli mokytojai!

Jūs geriau už mus žinote, kad dauguma Jūsų mokinių jau yra Y ar net Z kartos vaikai. Neatimkite iš jų galimybės mokytis taip, kaip jiems gali būti patogiau. Nuo Jūsų priklauso, ar jie turės skaitmeninius vadovėlius (e. vadovėlius) kartu su popieriniais, ar taip ir baigs mokyklą nesužinoję, kad tokie e. vadovėliai jau seniai yra. Plačiau…

 

KTU kviečia įgyti matematikos magistro laipsnį

2017 m. rugpjūtis 1 d.

KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas kviečia mokytojus, siekiančius kelti kvalifikaciją, įgyti matematikos magistro laipsnį.

2017 m. liepos 17 d. LR seimas patvirtino bendrojo ugdymo gaires, kuriose nurodyta, kad mokytojui, norinčiam dirbti savarankiškai, yra būtina įgyti magistro laipsnį (daugiau ).
Plačiau…

Respublikinė konferencija 1–8 klasių mokytojams ir vadovams

2017 m. birželis 7 d.

2017 m. birželio 16 d. Kaune vyks LPUMAA ir LMMA organizuojama teorinė –praktinė konferencija pradines klases turinčių mokyklų vadovams ir 1–8 klasių mokytojams „Aš myliu matematiką?!“, skirta matematikos ugdymo individualizavimui ir talentingų vaikų paieškai pradinėse klasėse.

Konferencija vyks: Konferencijų salė KPKC, Vytauto pr. Nr.44, Kaunas.

REGISTRACIJA: https://kpkc.lt/seminarai/register.php?id=1984

PROGRAMA