Misija

Misija, kurią vykdome

Lietuvos Matematikos Mokytojų Asociacijos misija – garantuoti aukščiausią matematikos mokymo lygį Lietuvos mokyklose, kelti mokytojų kūrybiškumą, suteikti mokytojams galimybę semtis žinių bei dalintis savomis užsienyje.

ŠMSM padėka 2020-05

Kviečiame išreikšti savo nuomonę

LMMA valdyba kviečia matematikos mokytojus išreikšti savo nuomonę apie Pradinio ir pagrindinio ugdymo matematikos bendrosios programos projektą, kurį galima rasti:
 
APKLAUSOS NUORODA (veiks iki 2020-12-06 20 val.):
 
 

 

Gyvenk, mylėk, svajok, tikėk.

Popiežius Pranciškus

 

PASAULIO MATEMATIKŲ GIMTADIENIŲ KALENDORIUS

 
Naujienos

KVIEČIAME IŠREIKŠTI SAVO NUOMONĘ

2020 m. lapkritis 27 d.
LMMA valdyba kviečia matematikos mokytojus išreikšti savo nuomonę apie Pradinio ir pagrindinio ugdymo matematikos bendrosios programos projektą, kurį galima rasti:
 
APKLAUSOS NUORODA (veiks iki 2020-12-06 20 val.):

KONKURSAS

2020 m. lapkritis 15 d.
Jau paskelbtas konkursas VU matematikos BP atnaujinimui ir rekomendacijų rengimui. 
 

Taip pat paskelbtas naujesnis 1-10 klasių matematikos BP projektas, kurį galima rasti čia: 

 

SIŪLOME NAUDOTIS MATEMATIKOS ELEKTRONINĖMIS UŽDUOTIMIS

2020 m. spalis 27 d.

2020 metų gegužės ir rugsėjo mėnesiais dalies mokyklų II ir IV gimnazijos klasių mokiniai turėjo galimybę atlikti matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros elektronines užduotis.

II gimnazijos klasės užduotys susijusios su pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo elektroninio formato paieškomis ir jas tikslinga atlikti mokiniams, kurie 2021 metais matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo užduotis atliks elektroniniu būdu. 2021 metų kovo mėnesį bus organizuojamas dar vienas bandomųjų II gimnazijos klasės testavimų ciklas. Šio ciklo pabaigoje mokiniams bus pateikiamos užduotys, formato prasme maksimaliai artimos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo užduotims.

IV gimnazijos klasės mokiniams siūlomos matematikos elektroninės užduotys, parengtos pagal Matematikos brandos egzamino programos reikalavimus bendrajam kursui. Užduotys aprėpia skaičių, veiksmų ir reiškinių, sinusų ir kosinusų teoremos, kvadratinių, racionaliųjų, iracionaliųjų lygčių ir lygčių su moduliu, centrinių ir įbrėžtinių kampų temas. Atkreiptinas dėmesys, kad trys matematikos testai yra skirtingi sudėtingumo, sunkumo ir apimties požiūriu.

https://www.nsa.smm.lt/2020/10/01/siulome-naudotis-lietuviu-kalbos-ir-literaturos-ir-matematikos-elektroninemis-uzduotimis-skirtomis-ii-ir-iv-gimnazijos-klasiu-mokiniams/

„MATEMATIKA ir ŠVIETIMAS: MATEMATIKOS MOKYTOJAS 2020“ II dalis

2020 m. rugsėjis 14 d.

Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos organizuojamoje nuotolinėje konferencijoje, kuri vyks 2020 m. rugsėjo 24 d. 14.00–16.00 val.

LMMA konferencijos programa

Renginys vyks vaizdo konferencijų platformoje „Zoom“, kuria asociacijai leido pasinaudoti Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA). Prašome nesidalinti šia nuoroda su kitais, nes NŠA nedavė tam sutikimo.

Dalyvavimas galimas turint interneto ryšį ir kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Išsami informacija, kaip prisijungti ir dalyvauti šiame nuotoliniame renginyje, bus pateikta el. paštu individualiai kiekvienam dalyviui, kurie užpildys elektroninę registracijos formą:

 https://forms.gle/Uyx322H55MFjkwu17

Dalyvavimas nemokamas – tereikia užsiregistruoti iki  2020 m. rugsėjo 22 d. 24:00 val.

Pažymėjimai dėl dalyvavimo vaizdo konferencijoje nebus išduodami.

 Konferencijos organizacinis komitetas