prof. T. Sodeika

Spausdinimui

Rudens 2017 semestras

Laikas Pirmadienis Auditorija
13:00 ‑ 14:30

Religija ir kinas


RSTC, 1 kursas, 1 grupė, (RSTC, Magistras)

106 a. (25) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Religija ir kinas


RSTC, 1 kursas, 1 grupė, (RSTC, Magistras) (2 sav.)

204 a. (32) (FsF)
Laikas Antradienis Auditorija
11:00 ‑ 12:30

Religijos fenomenologija *


RSTC, 2 kursas, 1 grupė, (RSTC, Magistras)

208 a. (18) (FsF)
13:00 ‑ 14:30

Religijos fenomenologija *


RSTC, 2 kursas, 1 grupė, (RSTC, Magistras) (1 sav.)

403 a. (26) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Hegelis *


F, 3 kursas, 1 grupė, (Filosofija, Bakalauras)

403 a. (26) (FsF)

Rudens 2017 sesija

Egzaminai
Nurodyta egzamino pradžia privaloma visiems studentams!
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Hegelis *
F, 3 kursas, 1 grupė, (Filosofija, Bakalauras)

406 a. (16) (FsF)

Perlaikymų tvarkaraščio dar nėra

(1 sav.) - paskaita vyksta tik nelyginėmis savaitėmis

(2 sav.) - paskaita vyksta tik lyginėmis savaitėmis

* - pasirenkamas dalykas

Sutrumpinimai:

[K] - Kompiuteris

[VP] - Vaizdo projektorius

[TV] - Televizoriai

[WIFI] - Bevielio tinklo stotelė

[COPY] - Kopijavimo-spausdinimo įranga

[PRINT] - Spausdintuvai

FsF - Universiteto g. 9/1

IF - Universiteto g. 7

FilF - Universiteto g. 5

EF-II rūmai - Saulėtekio al. 9 - II rūmai

EF-I rūmai - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

EF-(JR) - Saulėtekio al. 9 - (JR)

GMF - M.K.Čiurlionio g. 21/27

TSPMI - Vokiečių g. 10

TF - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

MIF-I - Naugarduko g. 24

MIF-III - Didlaukio g. 47

MIF-II - Šaltinių g. 1

MF - M. K. Čiurlionio g. 21

ChF - Naugarduko g. 24

VU - Universiteto g. 3

VRC - Vytauto g. 15

Vasaros 5 - Vasaros 5

N.Vilnia - Parko 15

1R412 - Saulėtekio 9, I rūmai

ITTC - Saulėtekio al. 9 II-ieji jungiamieji rūmai

UKI - Universiteto 5

(TVM) - Saulėtekio al. 22

TVM - Saulėtekio al. 22

PPSC - Baltasis skersgatvis 7/1.

KF - Sulėtekio al. 9

VU biblioteka - Universiteto g. 3

JGMC - Saulėtekio al. 7

(VM) - Saulėtekio al. 22

FF - Saulėtekio al. 9, III rūmai