dr. V. Venslovaitė

Spausdinimui

Rudens 2017 semestras

Laikas Pirmadienis Auditorija
17:00 ‑ 18:30

Kultūra.Vertybės. Ugdymas


E, 1 kursas, 1 grupė, (Edukologija, Magistras)

204 a. (32) (FsF)
19:00 ‑ 20:30

Kultūra.Vertybės. Ugdymas


E, 1 kursas, 1 grupė, (Edukologija, Magistras) (2 sav.)

204 a. (32) (FsF)
Laikas Trečiadienis Auditorija
15:00 ‑ 16:30

Ugdymo procesas, kokybė, vertinimas


ŠK, 2 kursas, 1 grupė, (Edukologija, Magistras)

305 a. (17) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Ugdymo procesas, kokybė, vertinimas


ŠK, 2 kursas, 1 grupė, (Edukologija, Magistras) (2 sav.)

403 a. (26) (FsF)
19:00 ‑ 20:30

Profesinė praktika


ŠK, 2 kursas, 1 grupė, (Edukologija, Magistras)
ŠPA, 2 kursas, 1 grupė, (Edukologija, Magistras) (2 sav.)

403 a. (26) (FsF)
Laikas Ketvirtadienis Auditorija
15:00 ‑ 18:30

Filosofiniai ugdymo pagrindai


GRS, 2 kursas, 1 grupė, (Dalyko pedagogika, Gretutinės studijos)
X.12,19.

303 a. (47) (FsF)
15:00 ‑ 18:30

Pedagoginė sistema ir jos projektavimas


GRS, 2 kursas, 1 grupė, (Dalyko pedagogika, Gretutinės studijos)
X.26. XI.02,09.

303 aud. (47) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Asmenybės socializacija ir kūrybiškumas


ŠK, 2 kursas, 1 grupė, (Edukologija, Magistras)

406 a. (16) (FsF)
Laikas Penktadienis Auditorija
13:00 ‑ 16:30

Filosofiniai ugdymo pagrindai


GRS, 2 kursas, 1 grupė, (Dalyko pedagogika, Gretutinės studijos)
X.13,20.

303 a. (47) (FsF)
13:00 ‑ 16:30

Pedagoginė sistema ir jos projektavimas


GRS, 2 kursas, 1 grupė, (Dalyko pedagogika, Gretutinės studijos)
X.27. XI.03,10.

303 aud. (47) (FsF)

Egzaminų tvarkaraščio dar nėra

Perlaikymų tvarkaraščio dar nėra

(1 sav.) - paskaita vyksta tik nelyginėmis savaitėmis

(2 sav.) - paskaita vyksta tik lyginėmis savaitėmis

* - pasirenkamas dalykas

Sutrumpinimai:

[K] - Kompiuteris

[VP] - Vaizdo projektorius

[TV] - Televizoriai

[WIFI] - Bevielio tinklo stotelė

[COPY] - Kopijavimo-spausdinimo įranga

[PRINT] - Spausdintuvai

FsF - Universiteto g. 9/1

IF - Universiteto g. 7

FilF - Universiteto g. 5

EF-II rūmai - Saulėtekio al. 9 - II rūmai

EF-I rūmai - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

EF-(JR) - Saulėtekio al. 9 - (JR)

GMF - M.K.Čiurlionio g. 21/27

TSPMI - Vokiečių g. 10

TF - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

MIF-I - Naugarduko g. 24

MIF-III - Didlaukio g. 47

MIF-II - Šaltinių g. 1

MF - M. K. Čiurlionio g. 21

ChF - Naugarduko g. 24

VU - Universiteto g. 3

VRC - Vytauto g. 15

Vasaros 5 - Vasaros 5

N.Vilnia - Parko 15

1R412 - Saulėtekio 9, I rūmai

ITTC - Saulėtekio al. 9 II-ieji jungiamieji rūmai

UKI - Universiteto 5

(TVM) - Saulėtekio al. 22

TVM - Saulėtekio al. 22

PPSC - Baltasis skersgatvis 7/1.

KF - Sulėtekio al. 9

VU biblioteka - Universiteto g. 3

JGMC - Saulėtekio al. 7

(VM) - Saulėtekio al. 22

FF - Saulėtekio al. 9, III rūmai