Mokyklos pedagogika 1 kursas

Spausdinimui

Rudens 2017 semestras

LaikasPaskaitaAuditorija
2017 10 16
08:30 ‑ 12:00

Chemijos didaktika
R. Voronovič, dr.

155 a. (ChF)
2017 10 16
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
R. Šermukšnytė, doc

107 a. (30) (FsF)
2017 10 16
15:00 ‑ 18:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

107 a. (30) (FsF)
2017 10 16
15:00 ‑ 16:30

Psichologijos didaktika
S. Girdzijauskienė, doc.

202 kab. (FsF)
2017 10 16
15:00 ‑ 16:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 16
15:00 ‑ 18:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

115b (FilF)
2017 10 16
15:00 ‑ 18:30

Etikos didaktika
J. Baranova, prof.

311 kab. (FsF)
2017 10 16
16:00 ‑ 19:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

405 (MIF-I)
2017 10 16
17:00 ‑ 20:30

Geografijos didaktika
L. Jukna, lekt.

125 kab. (GMF)
2017 10 17
09:00 ‑ 10:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 17
09:00 ‑ 10:30

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 17
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
R. Šermukšnytė, doc

107 a. (30) (FsF)
2017 10 17
13:00 ‑ 16:30

Psichologijos didaktika
S. Girdzijauskienė, doc.

202 kab. (FsF)
2017 10 17
14:00 ‑ 17:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

306 (MIF-I)
2017 10 17
14:00 ‑ 17:00

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

004 a. (TVM)
2017 10 17
15:00 ‑ 18:30

Fizikos didaktika
V. Aleksa, doc.

401 (FF)
2017 10 17
15:00 ‑ 18:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

127 (FilF)
2017 10 17
15:00 ‑ 18:30

Biologijos didaktika
J. Turčinavičienė, doc.

C209 (JGMC)
2017 10 18
08:30 ‑ 11:45

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

311 a. (MIF-I)
2017 10 18
08:30 ‑ 14:00

Chemijos didaktika
R. Voronovič, dr.

155 a. (ChF)
2017 10 18
09:00 ‑ 12:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

127 (FilF)
2017 10 18
09:00 ‑ 10:30

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 18
11:00 ‑ 14:30

Prancūzų kalbos didaktika
V. Kazlauskienė, doc.

Romanų filologijos katedra (FilF)
2017 10 18
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
R. Šermukšnytė, doc

107 a. (30) (FsF)
2017 10 18
12:00 ‑ 15:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

ITC (MIF-II)
2017 10 18
13:15 ‑ 14:45

Vokiečių kalbos didaktika
D. Šileikaitė-Kaišauri, doc.

SP2 a. (FilF)
2017 10 18
15:00 ‑ 16:30

Psichologijos didaktika
S. Girdzijauskienė, doc.

202 kab. (FsF)
2017 10 18
17:00 ‑ 20:30

Geografijos didaktika
L. Jukna, lekt.

125 kab. (GMF)
2017 10 19
09:00 ‑ 10:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 19
11:00 ‑ 14:30

Prancūzų kalbos didaktika
V. Kazlauskienė, doc.

Romanų filologijos katedra (FilF)
2017 10 19
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
R. Šerpytytė, prof.

107 a. (30) (FsF)
2017 10 19
12:00 ‑ 13:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

311 a. (MIF-I)
2017 10 19
13:00 ‑ 14:30

Vokiečių kalbos didaktika
D. Šileikaitė-Kaišauri, doc.

119 (FilF)
2017 10 19
13:00 ‑ 16:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 19
14:00 ‑ 17:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

011 a. (TVM)
2017 10 19
15:00 ‑ 18:30

Fizikos didaktika
V. Aleksa, doc.

401 (FF)
2017 10 19
15:00 ‑ 18:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

115b (FilF)
2017 10 19
15:00 ‑ 18:30

Etikos didaktika
J. Baranova, prof.

311 kab. (FsF)
2017 10 19
16:00 ‑ 17:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

311 a. (MIF-I)
2017 10 20
08:30 ‑ 12:00

Chemijos didaktika
R. Voronovič, dr.

155 a. (ChF)
2017 10 20
09:00 ‑ 10:30

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 20
10:00 ‑ 13:00

Vokiečių kalbos didaktika
D. Šileikaitė-Kaišauri, doc.

A4 (FilF)
2017 10 20
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
A. Gieda, dr

107 a. (30) (FsF)
2017 10 20
14:00 ‑ 17:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

004 a. (TVM)
2017 10 20
17:00 ‑ 20:30

Geografijos didaktika
L. Jukna, lekt.

125 kab. (GMF)
2017 10 21
17:00 ‑ 20:30

Geografijos didaktika
L. Jukna, lekt.

125 kab. (GMF)
2017 10 23
08:00 ‑ 12:00

Chemijos didaktika
R. Voronovič, dr.

155 a. (ChF)
2017 10 23
14:00 ‑ 17:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

004 a. (TVM)
2017 10 23
14:45 ‑ 16:15

Vokiečių kalbos didaktika
D. Šileikaitė-Kaišauri, doc.

A4 (FilF)
2017 10 23
15:00 ‑ 16:30

Psichologijos didaktika
S. Girdzijauskienė, doc.

202 kab. (FsF)
2017 10 23
15:00 ‑ 16:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 23
15:00 ‑ 18:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

115b (FilF)
2017 10 23
15:00 ‑ 18:30

Etikos didaktika
J. Baranova, prof.

311 kab. (FsF)
2017 10 23
16:00 ‑ 19:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

405 (MIF-I)
2017 10 24
09:00 ‑ 10:30

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 24
09:00 ‑ 10:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 24
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
A. Gieda, dr

107 a. (30) (FsF)
2017 10 24
11:00 ‑ 14:30

Psichologijos didaktika
S. Girdzijauskienė, doc.

202 kab. (FsF)
2017 10 24
14:00 ‑ 17:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

306 (MIF-I)
2017 10 24
15:00 ‑ 18:30

Fizikos didaktika
V. Aleksa, doc.

401 (FF)
2017 10 24
15:00 ‑ 18:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

127 (FilF)
2017 10 24
15:00 ‑ 18:30

Biologijos didaktika
J. Turčinavičienė, doc.

C209 (JGMC)
2017 10 25
08:30 ‑ 10:00

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

311 a. (MIF-I)
2017 10 25
08:30 ‑ 14:00

Chemijos didaktika
R. Voronovič, dr.

155 a. (ChF)
2017 10 25
09:00 ‑ 12:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

127 (FilF)
2017 10 25
09:00 ‑ 10:30

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 25
11:00 ‑ 14:30

Prancūzų kalbos didaktika
V. Kazlauskienė, doc.

Romanų filologijos katedra (FilF)
2017 10 25
13:00 ‑ 14:30

Psichologijos didaktika
S. Girdzijauskienė, doc.

202 kab. (FsF)
2017 10 25
13:15 ‑ 16:15

Vokiečių kalbos didaktika
D. Šileikaitė-Kaišauri, doc.

SP2 a. (FilF)
2017 10 25
15:00 ‑ 18:30

Biologijos didaktika
G. Skujienė, doc.

C209 (JGMC)
2017 10 26
09:00 ‑ 10:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 26
10:30 ‑ 12:00

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 26
11:00 ‑ 14:30

Prancūzų kalbos didaktika
V. Kazlauskienė, doc.

Romanų filologijos katedra (FilF)
2017 10 26
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
A. Gieda, dr

107 a. (30) (FsF)
2017 10 26
12:00 ‑ 13:30

Matematikos didaktika
E. Mažėtis, doc.

311 a. (MIF-I)
2017 10 26
13:00 ‑ 16:30

Rusų kalbos didaktika
J. Brazauskienė, doc.

Rusų filologijos katedra (FilF)
2017 10 26
14:00 ‑ 17:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

011 a. (TVM)
2017 10 26
14:00 ‑ 17:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

011 a. (TVM)
2017 10 26
15:00 ‑ 18:30

Fizikos didaktika
V. Aleksa, doc.

401 (FF)
2017 10 26
15:00 ‑ 18:30

Lietuvių kalbos didaktika
K. Bredelis, dėst.

115b (FilF)
2017 10 26
15:00 ‑ 18:30

Biologijos didaktika
G. Skujienė, doc.

C209 (JGMC)
2017 10 26
15:00 ‑ 18:30

Etikos didaktika
J. Baranova, prof.

311 kab. (FsF)
2017 10 27
08:30 ‑ 11:00

Chemijos didaktika
R. Voronovič, dr.

155 a. (ChF)
2017 10 27
09:00 ‑ 10:30

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 27
10:00 ‑ 13:00

Vokiečių kalbos didaktika
D. Šileikaitė-Kaišauri, doc.

A4 (FilF)
2017 10 27
11:00 ‑ 14:30

Istorijos didaktika
A. Gieda, dr

107 a. (30) (FsF)
2017 10 27
14:00 ‑ 17:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

004 a. (TVM)
2017 10 27
14:30 ‑ 16:00

Lenkų kalbos didaktika
K. Geben, doc.

Polonistikos centras (FilF)
2017 10 28
14:00 ‑ 17:30

Anglų kalbos didaktika
A. Janulienė, doc

004 a. (TVM)

Egzaminų tvarkaraščio dar nėra

Perlaikymų tvarkaraščio dar nėra

(1 sav.) - paskaita vyksta tik nelyginėmis savaitėmis

(2 sav.) - paskaita vyksta tik lyginėmis savaitėmis

* - pasirenkamas dalykas

Sutrumpinimai:

[K] - Kompiuteris

[VP] - Vaizdo projektorius

[TV] - Televizoriai

[WIFI] - Bevielio tinklo stotelė

[COPY] - Kopijavimo-spausdinimo įranga

[PRINT] - Spausdintuvai

FsF - Universiteto g. 9/1

IF - Universiteto g. 7

FilF - Universiteto g. 5

EF-II rūmai - Saulėtekio al. 9 - II rūmai

EF-I rūmai - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

EF-(JR) - Saulėtekio al. 9 - (JR)

GMF - M.K.Čiurlionio g. 21/27

TSPMI - Vokiečių g. 10

TF - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

MIF-I - Naugarduko g. 24

MIF-III - Didlaukio g. 47

MIF-II - Šaltinių g. 1

MF - M. K. Čiurlionio g. 21

ChF - Naugarduko g. 24

VU - Universiteto g. 3

VRC - Vytauto g. 15

Vasaros 5 - Vasaros 5

N.Vilnia - Parko 15

1R412 - Saulėtekio 9, I rūmai

ITTC - Saulėtekio al. 9 II-ieji jungiamieji rūmai

UKI - Universiteto 5

(TVM) - Saulėtekio al. 22

TVM - Saulėtekio al. 22

PPSC - Baltasis skersgatvis 7/1.

KF - Sulėtekio al. 9

VU biblioteka - Universiteto g. 3

JGMC - Saulėtekio al. 7

(VM) - Saulėtekio al. 22

FF - Saulėtekio al. 9, III rūmai