Psichologijos 1 kursas 2 grupė

Spausdinimui

Rudens 2017 semestras (preliminarus)

Laikas Pirmadienis Auditorija
09:00 ‑ 10:30

Psichologijos studijų įvadas
R. Bliumas, doc.

301 a.(100) (FsF)
13:00 ‑ 14:30

Aukštoji matematika ir statistinė duomenų analizė
V. Čekanavičius, prof.

(1 sav.)

111 a. (23) (FsF)
13:00 ‑ 14:30

Psichologijos studijų įvadas
R. Dirvanskienė, dr.
V. Jurkuvėnas, dr.

(2 sav.)

313 a. (30) (FsF)
Laikas Antradienis Auditorija
09:00 ‑ 12:30

Neuroanatomija ir neurofiziologija
A. Alaburda, prof.
R. Buišas, dr.


Pogrupis: 2
1 sav.

Pogrupis: 4
2 sav.

Pogrupis: 1
3 sav.

Pogrupis: 3
4 sav.

240 a. (GMF)
09:00 ‑ 10:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 5

108 aud. (FilF)
11:00 ‑ 12:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 4

106 a. (25) (FsF)
13:00 ‑ 16:30

Neuroanatomija ir neurofiziologija
A. Alaburda, prof.
R. Buišas, dr.


Pogrupis: 6
1 sav.

Pogrupis: 8
2 sav.

Pogrupis: 5
3 sav.

Pogrupis: 7
4 sav.

240 a. (GMF)
13:00 ‑ 14:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 1

106 a. (25) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 2

205 a. (26) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 3

108 aud. (FilF)
Laikas Trečiadienis Auditorija
09:00 ‑ 12:30

Neuroanatomija ir neurofiziologija
A. Alaburda, prof.
R. Buišas, dr.


Pogrupis: 9
2 sav.

Pogrupis: 10
4 sav.

240 a. (GMF)
13:00 ‑ 14:30

Evoliucinė psichologija pask.
A. Bagdonas, prof.

301 a.(100) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Evoliucinė psichologija sem.
V. Jurkuvėnas, dr.

(2 sav.)

214 a. (65) (FsF)
16:30 ‑ 18:00

Sem. Aukštoji matematika ir statistinė duomenų analizė
V. Čekanavičius, prof.


Sem. vyks nuo 16:30

301 a.(100) (FsF)
18:00 ‑ 19:30

Pask. Aukštoji matematika ir statistinė duomenų analizė
V. Čekanavičius, prof.

(1 sav.)

301 a.(100) (FsF)
Laikas Ketvirtadienis Auditorija
09:00 ‑ 10:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 3

108 aud. (FilF)
11:00 ‑ 12:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 4

306 a. (76) (FsF)
13:00 ‑ 14:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 5

306 a. (76) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 1

305 a. (17) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Užsienio k. (anglų k.)
S. Kontrimienė, dėst.


Pogrupis: 2

108 aud. (FilF)
Laikas Penktadienis Auditorija
09:00 ‑ 12:30

Neuroanatomija ir neurofiziologija
F. Laugalys, doc.


XI-XII m?n.

301 a.(100) (FsF)
09:00 ‑ 10:30

Neuroanatomija ir neurofiziologija
A. Barkus, doc.


IX-X m?n.

301 a.(100) (FsF)

Egzaminų tvarkaraščio dar nėra

Perlaikymų tvarkaraščio dar nėra

(1 sav.) - paskaita vyksta tik nelyginėmis savaitėmis

(2 sav.) - paskaita vyksta tik lyginėmis savaitėmis

* - pasirenkamas dalykas

Sutrumpinimai:

[K] - Kompiuteris

[VP] - Vaizdo projektorius

[TV] - Televizoriai

[WIFI] - Bevielio tinklo stotelė

[COPY] - Kopijavimo-spausdinimo įranga

[PRINT] - Spausdintuvai

FsF - Universiteto g. 9/1

IF - Universiteto g. 7

FilF - Universiteto g. 5

EF-II rūmai - Saulėtekio al. 9 - II rūmai

EF-I rūmai - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

EF-(JR) - Saulėtekio al. 9 - (JR)

GMF - M.K.Čiurlionio g. 21/27

TSPMI - Vokiečių g. 10

TF - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

MIF-I - Naugarduko g. 24

MIF-III - Didlaukio g. 47

MIF-II - Šaltinių g. 1

MF - M. K. Čiurlionio g. 21

ChF - Naugarduko g. 24

VU - Universiteto g. 3

VRC - Vytauto g. 15

Vasaros 5 - Vasaros 5

N.Vilnia - Parko 15

1R412 - Saulėtekio 9, I rūmai

ITTC - Saulėtekio al. 9 II-ieji jungiamieji rūmai

UKI - Universiteto 5

(TVM) - Saulėtekio al. 22

TVM - Saulėtekio al. 22

PPSC - Baltasis skersgatvis 7/1.

KF - Sulėtekio al. 9

VU biblioteka - Universiteto g. 3

JGMC - Saulėtekio al. 7