Bendrauniversitetinių studijų dalykų

Spausdinimui

Rudens 2017 semestras

Rudens 2017 sesija

Egzaminai
Nurodyta egzamino pradžia privaloma visiems studentams!
Sau. 5, 2018, Penktadienis
09:00 ‑ 10:30

Globalizacija: raida ir pasekmės *
L. Šabajevaitė, doc.

K. Daukšos a. (ChF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
09:00 ‑ 10:00

Pasaulio religijos *
K. Dubnikas, doc.
Egzamino rezultatų paskelbimas – 13.00-14.00 302 a.

302 a. (90) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
09:00 ‑ 10:30

Psichologija *
F. Laugalys, doc.

209 a. (55) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Asmenybės ir jos tapsmas *
V. Jurkuvėnas, dr.

015 a. (TVM)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Estetika *
J. Čiurlionis, dr.
penktadienio srautas

214 a. (65) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Logika *
N. Radavičienė, doc.

604 a. (TF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Politinė filosofija *
V. Radžvilas, prof.

301 a.(100) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Socialinė filosofija *
M. Stoškus, dr.

107 a. (30) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Asmenybė ir jos tapsmas *
L. Rakickienė, dr.

014 a. (TVM)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Bendravimo psichologija *
V. Mikuličiūtė, dr.

K. Daukšos a. (ChF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Filosofija *
M. Gutauskas, doc.

307 a. (64) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Filosofija (Philosophy), dėst. kalba: anglų *
L. Jakavonytė, doc.

209 a. (55) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Logika *
M. Gilaitis, dr.

004 a. (TVM)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Psichologija *
R. Povilaitis, dr.

302 a. (90) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Taikomoji socialinė psichologija *
O. Zamalijeva, dr.

306 a. (76) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
12:00 ‑ 13:30

Estetika *
J. Čiurlionis, dr.
ketvirtadienio srautas

214 a. (65) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
12:00 ‑ 13:30

Sociologija *
L. Žilinskienė, doc.

011 a. (TVM)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
13:00 ‑ 14:30

Sociologija *
Aušra Širvinskienė, dr.

301 aud. (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
14:00 ‑ 15:30

Mokslo filosofija ir istorija *
J. Čiurlionis, dr.

214 a. (65) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Etika *
A. Mickevičius, doc.
1, 2 grupės

306 a. (76) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Psichologija *
J. Rimkevičienė, dr.

011 a. (TVM)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Taikomoji socialinė psichologija *
A. Kairys, doc.

301 a.(100) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Taikomoji socialinė psichologija (Applied Social Psychology), dėst. kalba: anglų *
A. Laurinavičius, doc.

014 a. (TVM)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Žmogaus evoliucinė psichologija *
A. Bagdonas, prof.

302 a. (90) (FsF)
Sau. 5, 2018, Penktadienis
17:00 ‑ 18:30

Etika *
A. Mickevičius, doc.
3 grupė

306 a. (76) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
09:00 ‑ 10:30

Globalizacija: raida ir pasekmės *
L. Šabajevaitė, doc.

306 a. (76) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
09:00 ‑ 10:00

Pasaulio religijos *
K. Dubnikas, doc.
Egzamino rezultatų paskelbimas – 13.00-14.00 302 a.

302 a. (90) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
09:00 ‑ 10:30

Psichologija *
F. Laugalys, doc.

209 a. (55) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Logika *
N. Radavičienė, doc.

604 a. (TF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Politinė filosofija *
V. Radžvilas, prof.

301 a.(100) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
10:00 ‑ 11:30

Socialinė filosofija *
M. Stoškus, dr.

204 a. (32) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Asmenybė ir jos tapsmas *
L. Rakickienė, dr.

014 a. (TVM)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Bendravimo psichologija *
V. Mikuličiūtė, dr.

TChA (117 a.) (ChF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Etika *
A. Mickevičius, doc.

205 a. (26) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Filosofija *
M. Gutauskas, doc.

307 a. (64) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Filosofija (Philosophy), dėst. kalba: anglų *
L. Jakavonytė, doc.

209 a. (55) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Logika *
M. Gilaitis, dr.

004 a. (TVM)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Taikomoji socialinė psichologija *
A. Kairys, doc.

302 a. (90) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
11:00 ‑ 12:30

Taikomoji socialinė psichologija *
O. Zamalijeva, dr.

306 a. (76) (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
13:00 ‑ 14:30

Sociologija *
Aušra Širvinskienė, dr.

301 aud. (FsF)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Psichologija *
J. Rimkevičienė, dr.

011 a. (TVM)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Taikomoji socialinė psichologija (Applied Social Psychology), dėst. kalba: anglų *
A. Laurinavičius, doc.

014 a. (TVM)
Sau. 12, 2018, Penktadienis
15:00 ‑ 16:30

Žmogaus evoliucinė psichologija *
A. Bagdonas, prof.

302 a. (90) (FsF)

Perlaikymų tvarkaraščio dar nėra

(1 sav.) - paskaita vyksta tik nelyginėmis savaitėmis

(2 sav.) - paskaita vyksta tik lyginėmis savaitėmis

* - pasirenkamas dalykas

Sutrumpinimai:

[K] - Kompiuteris

[VP] - Vaizdo projektorius

[TV] - Televizoriai

[WIFI] - Bevielio tinklo stotelė

[COPY] - Kopijavimo-spausdinimo įranga

[PRINT] - Spausdintuvai

FsF - Universiteto g. 9/1

IF - Universiteto g. 7

FilF - Universiteto g. 5

EF-II rūmai - Saulėtekio al. 9 - II rūmai

EF-I rūmai - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

EF-(JR) - Saulėtekio al. 9 - (JR)

GMF - M.K.Čiurlionio g. 21/27

TSPMI - Vokiečių g. 10

TF - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

MIF-I - Naugarduko g. 24

MIF-III - Didlaukio g. 47

MIF-II - Šaltinių g. 1

MF - M. K. Čiurlionio g. 21

ChF - Naugarduko g. 24

VU - Universiteto g. 3

VRC - Vytauto g. 15

Vasaros 5 - Vasaros 5

N.Vilnia - Parko 15

1R412 - Saulėtekio 9, I rūmai

ITTC - Saulėtekio al. 9 II-ieji jungiamieji rūmai

UKI - Universiteto 5

(TVM) - Saulėtekio al. 22

TVM - Saulėtekio al. 22

PPSC - Baltasis skersgatvis 7/1.

KF - Sulėtekio al. 9

VU biblioteka - Universiteto g. 3

JGMC - Saulėtekio al. 7

(VM) - Saulėtekio al. 22

FF - Saulėtekio al. 9, III rūmai