Bendrauniversitetinių studijų dalykų

Spausdinimui

Rudens 2017 semestras (preliminarus)

Laikas Ketvirtadienis Auditorija
15:00 ‑ 16:30

Asmenybė ir jos tapsmas *
V. Jurkuvėnas, dr.

004 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Estetika *
J. Čiurlionis, dr.

015 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Etika *
A. Mickevičius, doc.

601 a. (TF)
15:00 ‑ 16:30

Filosofija
M. Gutauskas, doc.

307 a. (64) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Filosofija (anglų k.) *
L. Jakavonytė, doc.


1 grup?

209 a. (55) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Globalizacija: raida ir pasekmės
L. Šabajevaitė, doc.

Neorganinės chemijos a. (ChF)
15:00 ‑ 16:30

Klasikinė etika ir modernioji lyderystė
R. Bikauskaitė, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

313 a. (30) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Logika *
N. Radavičienė, doc.

604 a. (TF)
15:00 ‑ 16:30

Pasaulio religijos *
K. Dubnikas, doc.

302 a. (90) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Politinė filosofija *
V. Radžvilas, prof.

301 a.(100) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Socialinė filosofija *
M. Stoškus, dr.

106 a. (25) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Sociologija *
L. Žilinskienė, doc.

014 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Taikomoji socialinė psichologija *
O. Zamalijeva, dr.

306 a. (76) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Žmogaus evoliucinė psichologija *
A. Bagdonas, prof.

207 a. (66) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Psichologija
R. Povilaitis, dr.


IX. 21 d. Rakt? paims Saule Griniute

214 a. (65) (FsF)
16:30 ‑ 17:15

Filosofija (anglų k.) *
L. Jakavonytė, doc.

209 a. (55) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Asmenybė ir jos tapsmas *
V. Jurkuvėnas, dr.

(1 sav.) (2 sav.)

004 a. (TVM)
17:00 ‑ 18:30

Estetika *
V. Pivorius, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

015 a. (TVM)
17:00 ‑ 18:30

Etika *
A. Mickevičius, doc.

(1 sav.) (2 sav.)

601 a. (TF)
17:00 ‑ 18:30

Filosofija
M. Gutauskas, doc.

(1 sav.) (2 sav.)

313 a. (30) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Globalizacija: raida ir pasekmės
L. Šabajevaitė, doc.

(1 sav.) (2 sav.)

Neorganinės chemijos a. (ChF)
17:00 ‑ 18:30

Klasikinė etika ir modernioji lyderystė
R. Bikauskaitė, dėst.

307 a. (64) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Logika *
N. Radavičienė, doc.

(1 sav.) (2 sav.)

604 a. (TF)
17:00 ‑ 18:30

Pasaulio religijos *
K. Dubnikas, doc.

(1 sav.) (2 sav.)

302 a. (90) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Politinė filosofija *
M. Stoškus, dr.

(1 sav.) (2 sav.)

301 a.(100) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Psichologija
R. Povilaitis, dr.

(1 sav.) (2 sav.)

214 a. (65) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Socialinė filosofija *
M. Stoškus, dr.

(1 sav.) (2 sav.)

106 a. (25) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Taikomoji socialinė psichologija *
O. Zamalijeva, dr.

(1 sav.) (2 sav.)

306 a. (76) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Žmogaus evoliucinė psichologija *
A. Kairys, doc.

(1 sav.) (2 sav.)

207 a. (66) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Sociologija *
K. Jonutis, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

014 a. (TVM)
17:15 ‑ 18:45

Filosofija (anglų k.) *
L. Jakavonytė, doc.


2 grup?

209 a. (55) (FsF)
19:00 ‑ 20:30

Pasaulio religijos *
K. Dubnikas, doc.

(1 sav.)

302 a. (90) (FsF)
19:00 ‑ 20:30

Globalizacija: raida ir pasekmės
M. Markuckas, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

106 a. (25) (FsF)
19:00 ‑ 20:30

Pasaulio religijos *
K. Dubnikas, doc.

(2 sav.)

302 a. (90) (FsF)
Laikas Penktadienis Auditorija
13:00 ‑ 14:30

Taikomoji socialinė psichologija (Applied Social Psychology), dėst. kalba: anglų *
A. Laurinavičius, doc.

(1 sav.)

016 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Asmenybė ir jos tapsmas *
L. Rakickienė, dr.

011 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Estetika *
J. Čiurlionis, dr.

209 a. (55) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Klasikinė etika ir modernioji lyderystė
R. Bikauskaitė, dėst.

307 a. (64) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Logika *
M. Gilaitis, dr.

017 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Psichologija
J. Rimkevičienė, dr.

014 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Psichologija
F. Laugalys, doc.

207 a. (66) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Taikomoji socialinė psichologija *
A. Kairys, doc.

302 a. (90) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Taikomoji socialinė psichologija (Applied Social Psychology), dėst. kalba: anglų *
A. Laurinavičius, doc.

016 a. (TVM)
15:00 ‑ 16:30

Sociologija *
M. Pivoriūtė, dėst.

(1 sav.)

301 a.(100) (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Sociologija *
K. Vaicekauskas, dokt.

(2 sav.)

301 aud. (FsF)
15:00 ‑ 16:30

Bendravimo psichologija *
V. Mikuličiūtė, dr.

(1 sav.) (2 sav.)

Organinės chemijos a. (ChF)
17:00 ‑ 18:30

Asmenybė ir jos tapsmas *
D. Petkevičiūtė-Barysienė, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

015 a. (TVM)
17:00 ‑ 18:30

Estetika *
V. Pivorius, dėst.

(1 sav.)

313 a. (30) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Klasikinė etika ir modernioji lyderystė
R. Bikauskaitė, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

307 a. (64) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Logika *
M. Gilaitis, dr.

(2 sav.) (1 sav.)

017 a. (TVM)
17:00 ‑ 18:30

Mokslo filosofija ir istorija
J. Čiurlionis, dr.

209 aud. (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Psichologija
E. Mažulytė, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

014 a. (TVM)
17:00 ‑ 18:30

Psichologija
G. Ambrulaitienė, dėst.

(1 sav.) (2 sav.)

207 a. (66) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Sociologija *
A. Širvinskienė, dr.

301 a.(100) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Taikomoji socialinė psichologija *
T. Maceina, dėst.

(2 sav.) (1 sav.)

302 a. (90) (FsF)
17:00 ‑ 18:30

Bendravimo psichologija *
V. Mikuličiūtė, dr.

K. Daukšos a. (ChF)
19:00 ‑ 20:30

Sociologija *
K. Vaicekauskas, dokt.

(1 sav.)

301 a.(100) (FsF)
19:00 ‑ 20:30

Mokslo filosofija ir istorija
J. Tuleikytė, dėst.

(1 sav.)

209 a. (55) (FsF)

Egzaminų tvarkaraščio dar nėra

Rudens 2017 perlaikymai

Perlaikymai
Nurodyta perlaikymo pradžia privaloma visiems studentams!
Rugs. 7, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Asmenybė ir jos tapsmas
A. Kairys, doc.

115 kab. (FsF)
Rugs. 7, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Estetika
K. Sabolius, doc.

311 kab. (FsF)
Rugs. 7, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Taikomoji socialinė psichologija
O. Zamalijeva, dėst.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 7, 2017, Ketvirtadienis
16:30 ‑ 18:00

Globalizacija: raida ir pasekmės
L. Šabajevaitė, doc.

Neorganinės chemijos a. (ChF)
Rugs. 7, 2017, Ketvirtadienis
16:30 ‑ 18:00

Politinė filosofija
V. Radžvilas, prof.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 7, 2017, Ketvirtadienis
17:00 ‑ 18:30

Europos kultūra
K. Dubnikas, doc.

302 a. (90) (FsF)
Rugs. 7, 2017, Ketvirtadienis
17:00 ‑ 18:30

Pasaulio religijos
K. Dubnikas, doc.

302 a. (90) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
09:00 ‑ 10:30

Asmenybė ir jos tapsmas
L. Rakickienė, dr.

202 kab. (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
09:00 ‑ 10:30

Asmenybės ir jos tapsmas
A. Kairys, doc.

115 kab. (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
09:00 ‑ 10:30

Logika
J. Dagys, doc.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
09:00 ‑ 10:30

Psichologija
J. Lazauskaitė-Zabielskė, doc.

201 a. (68) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
11:00 ‑ 12:30

Bendravimo psichologija
V. Mikuličiūtė, dr.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
11:00 ‑ 12:30

Sociologija
A. Širvinskienė, dr.

414 kab. (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
11:00 ‑ 12:30

Taikomoji socialinė psichologija
V. Mikuličiūtė, dr.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Filosofija
M. Stoškus, dr.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Logika
N. Radavičienė, doc.

601 a. (TF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Mokslo filosofija ir istorija
J. Čiurlionis, dr.

311 kab. (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Socialinė filosofija
M. Stoškus, dr.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
13:00 ‑ 14:30

Taikomoji socialinė psichologija
O. Zamalijeva, dėst.

202 kab. (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
14:30 ‑ 16:00

Sociologija
L. Žilinskienė, doc.

014 a. (TVM)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
15:00 ‑ 16:30

Klasikinė etika ir modernioji lyderystė, dėst. kalba: lietuvių
R. Bikauskaitė, dėst.

313 a. (30) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
15:00 ‑ 16:30

Psichologija
R. Bliumas, doc.

201 a. (68) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
16:30 ‑ 18:00

Žmogaus evoliucinė psichologija
A. Bagdonas, prof.

115 kab. (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
17:00 ‑ 18:30

Etika
A. Mickevičius, doc.

107 a. (30) (FsF)
Rugs. 14, 2017, Ketvirtadienis
18:30 ‑ 20:00

Filosofija
L. Jakavonytė, doc.

209 aud. (FsF)

(1 sav.) - paskaita vyksta tik nelyginėmis savaitėmis

(2 sav.) - paskaita vyksta tik lyginėmis savaitėmis

* - pasirenkamas dalykas

Sutrumpinimai:

[K] - Kompiuteris

[VP] - Vaizdo projektorius

[TV] - Televizoriai

[WIFI] - Bevielio tinklo stotelė

[COPY] - Kopijavimo-spausdinimo įranga

[PRINT] - Spausdintuvai

FsF - Universiteto g. 9/1

IF - Universiteto g. 7

FilF - Universiteto g. 5

EF-II rūmai - Saulėtekio al. 9 - II rūmai

EF-I rūmai - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

EF-(JR) - Saulėtekio al. 9 - (JR)

GMF - M.K.Čiurlionio g. 21/27

TSPMI - Vokiečių g. 10

TF - Saulėtekio al. 9 - I rūmai

MIF-I - Naugarduko g. 24

MIF-III - Didlaukio g. 47

MIF-II - Šaltinių g. 1

MF - M. K. Čiurlionio g. 21

ChF - Naugarduko g. 24

VU - Universiteto g. 3

VRC - Vytauto g. 15

Vasaros 5 - Vasaros 5

N.Vilnia - Parko 15

1R412 - Saulėtekio 9, I rūmai

ITTC - Saulėtekio al. 9 II-ieji jungiamieji rūmai

UKI - Universiteto 5

(TVM) - Saulėtekio al. 22

TVM - Saulėtekio al. 22

PPSC - Baltasis skersgatvis 7/1.

KF - Sulėtekio al. 9

VU biblioteka - Universiteto g. 3

JGMC - Saulėtekio al. 7